"Просто твари, которые свалят, как свалили 24 февраля": Як у місцевих бюджетах "пиляли" гроші та скільки витратили на допомогу ЗСУ (інфографіка)

"Это только вершина айсберга. Вот так местные бюджеты пилили бабло, а столько потратили на помощь ЗСУ. Детальный анализ в масштабе страны показал бы, что распилили десятки миллиардов гривен. Просто твари, которые свалят, как свалили 24 февраля. Каннибалы в чистом виде", - написав політолог Юрій Романенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та поділився інфографікою:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Самогубцями во славу путіна не стануть? Кримські бойові дельфіни імовірно втекти від росіян – аналітик

субота, 2 грудень 2023, 1:45

Згідно з аналізом супутникових зображень, проведеним журналістом і аналітиком розвідки Х. І. Саттоном, загони для дельфінів, які належать російському військово-морському флоту, були повністю зруйновані недавнім штормом. . Наразі незрозуміло, чи перебу...

Народні прикмети на 2 грудня: Як забобонні українці здавна захищались у цей, як вважалося, небезпечний день

субота, 2 грудень 2023, 0:55

2 грудня у Київській Русі побоювалися опівночіць - нічних духів, які наганяють на людей кошмари. Щоб захистити від кошмару дитину, на неї вдягали нову нічну сорочку, змочену святою водою. Наші предки в це народне свято проводили спеціальний обряд для д...