"Процеси в РФ вже почалися": Відома тарологиня дала новий прогноз про завершення війни (відео)

Тарологи прогнозують переворот в Росії, а паралельно в Україні - завершення війни. Про це розповіла тарологиня Ольга Стогнушенко, передають Патріоти України.

За її словами, українські західні партнери не просто роблять прогнози, вони беруть активну участь у тому аби війна закінчилась. "По-перше, вони розуміють, що все іде до фіналу свого. Тому що теми активних дій спрямовані на те, аби змінити процеси, які відбуваються. І все ж, отримати перемогу. Захід вірить в нашу перемогу, вони розуміють, що все йде саме до цього. Що на це покладені неймовірні ресурси, фінансові витрати, часові. Але прогнози Заходу у тому, що хтось іде і починається новий цикл", - зазначила вона.

За її словами, переворот в Росії і перемога України будуть відбуватися синхронно. При цьому інформаційний переворот в Росії вже почався. Таємничі процеси цього перевороту вже тривають в найвищому ешелоні російської влади. "Переворот в РФ та перемога в Україні. Знаєте, вони ніби синхронно відбуваються ці процеси. Щось у них там трапиться, щось величезне, щось дуже масштабне", - додала Ольга Стогнушенко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Закиди "а чого не підготувалися до ударів по об'єктах розміром із єгипетську піраміду" виглядають демагогією, - Фурса

субота, 13 квітень 2024, 0:30

"Нова зрада. Обіцяли захистити енергетику, а не змогли. Когось на кол. Спалити відьму", - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:. "От мені цікаво: ті люди, що так кричат...

Ми не наближаємося до корейського сценарію. Навіть за цей сценарій ще доведеться поборотись, - Віктор Андрусів

субота, 13 квітень 2024, 0:15

"Путін спробував смак успіхів. Він став багато виходити на публіку, виглядає впевненим у собі. Зовсім не той Путін, який був опущеним у 22 році й уникав публічності. І в нього багато причин для піднесеного духу", - пише політолог Віктор Андрусів у своє...