
Уже в 2021 році державне підприємство “Державне Київське конструкторське бюро “Луч”планує презентувати модернізований варіант протитанкового комплексу “Стугна-П”. За словами Генерального конструктора-Генерального директора Олега Коростельова, практично всі вузли відомого українського протитанкового комплексу зазнають значних змін, передають Патріоти України з посиланням на Defense Express.
“Ми “Стугну” вже випустимо скоро. Я думаю, в наступному році це вже буде зовсім інший варіант “Стугни”, – повідомив очільник ДККБ “Луч” Олег Коростельов.
За його словами, практично всі складові вітчизняного комплексу зазнають певних вдосконалень та змін. “Він (ПТРК “Стугна-П”) буде вже взагалі в іншому вигляді – там будуть зменшені габарити, поліпшена ергономіка, забезпечено якість зображення, якість наведення й так далі”, – відзначив Олег Коростельов.
Нагадаємо, хоч ПТРК “Стугна-П” була прийнята на озброєння ЗСУ ще у 2011 році, масове постачання вітчизняного протитанкового комплексу, ракет та тренажерів для нього до війська почалося лише після вторгнення російських окупантів у 2014 році.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...