
Розповідь одного з мешканців окупованого Маріуполя опублікувала ТГ-канал "Мариуполь сейчас", передають
Патріоти України.Йдеться про "відновлений" будинок по проспекту Миру, будинок 133. "Вот такое восстановление: сантехника, проводка, трубы, счётчики, стяжка пола, ещё и пескоструй за свой счёт сказали искать, чтобы гарь убрать. Ручек на окнах нет, на верхних этажах балконные двери даже с ноги не закрываются. Лифт горелый стоит, зато в подъезде, плитка на полу, окна пластиковые, штукатурка... Напрашивается вывод: наверное, придется жить в подъезде. Так как дом сдали, сказали что больше никто ничего делать не будет, даже фасад который весь разбит", - розповів маріуполець.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали.
. Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...