Придністровці хочуть, щоб їх пожаліли, потішили й від когось захистили. Поки що на їхній заклик відгукнулися лише філателісти, - Невзоров

"Придністров'я страшенно чогось хоче. Але зрозуміти, "що саме воно хоче", воно не може. Неможливість розгадати самих себе сьогодні замучила з'їзд придністровських депутатів", - пише російський публіцист Олександр Невзоров у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжує:

"За цілий день засідання зрозумілості "чого саме" не побільшало, але саме бажання посилилося. Депутати знудилися й виснажилися.

У підсумку було створено рекордно ідіотичний документ – звернення до Червоного Хреста, до Всесвітньої організації акваріумістів, до генсека ООН, до Європарламенту, до філателістів світу, а також до Кремля, ООН, психіатрів і до Букінгемського палацу.

Придністровські депутати просять зробити їм "добре". Вони хочуть захисту від Молдови, хоча самі не впевнені в тому, що саме вона робить їм погано. Але в будь-якому разі придністровці хочуть, щоб їх пожаліли, потішили й від когось захистили.

Захід вийшов абсурдним. Поки на заклик придністровських депутатів відгукнулися лише філателісти".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Над Кримом виють сирени та лунають вибухи в різних кутках окупованого півострова

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:32

У тимчасово окупованому Криму вранці 19 квітня було чути вибухи. Про це повідомляє Telegram-канал Кримський вітер.

"Скоро корабли будут уничтожаться здесь": Партизани розвідали військово-морську базу РФ у Новоросійську

п’ятниця, 19 квітень 2024, 13:17

Партизанський рух "Атеш" провів розвідку військово-морської бази Чорноморського флоту Росії в Новоросійську. Туди РФ перемістила більшість своїх суден з Криму. Про це пише "Атеш" у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України. "Під час розвідки б...