"Придивіться до цього чоловіка та не нарікайте": Притула вразив мережу прикладом мужності пораненого добровольця

Наші клопоти іноді - це просто тимчасовий дискомфорт, а не серйозна проблема.

Сергій Притула та Сергій Тулюпа. Фото: Фейсбук.

"Колись на одному благодійному заході від Українського Католицького Університету владика Борис Ґудзяк мав промову. І у ній червоною ниткою повторював присутнім одну тезу "НЕ НАРІКАЙТЕ"! Здавалося б, прості слова, але в них захований глибокий сенс", - пише шоумен та волонтер Сергій Притула на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Бо й дійсно, ми дуже часто гнівимо Бога своїми наріканнями, коли нам здається, що у нас справи геть зовсім кепсько. Це Сергій Тулюпа. Вчитель математики. Доброволець. Морпіх. Потрапив під обстріл. Поки не ходить. Поки не бачить. Поки ще має осколки. І він НЕ НАРІКАЄ. Він приїхав з побратимами на концерт і щиро сміявся. Мріє якомога швидше відновитися і повернутися у свою бригаду.

Придивіться до цього чоловіка і зрозумійте, що ваші клопоти іноді - це просто тимчасовий дискомфорт, а не серйозна проблема. І не нарікайте, друзі! НЕ НАРІКАЙТЕ".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Випередили багато країн, але невдоволені: Чому жителям Ізраїлю не подобається медицина в їхній країні

понеділок, 18 листопад 2019, 0:30

"Передова система охорони здоров’я, зокрема успіхи в боротьбі з онкологічними та серцево-судинними захворюваннями, стала одним з факторів, які вивели Ізраїль в десятку світових лідерів за тривалістю життя. Але незважаючи на те, що в країні високими тем...

"За майже 40 років в кремлівській пропаганді не змінилось геть нічого", - політтехнолог (відео)

понеділок, 18 листопад 2019, 0:19

У світі усе змінюється, і тільки російські "інформаційно-політичні" програми залишаються такими ж самими, що й у минулому столітті... "Сьогодні Путін вітав з 90-м днем народження відомого совкового "журналіста-міжнародника" (котрого вважають успішним а...