
Бахмут не становить якогось стратегічного значення для Росії у війні проти України, але окупанти хочуть захопити це місто з пропагандистською метою, щоб показати росіянам "перемогу". Про це в інтерв’ю сказав військовий експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак, передають Патріоти України.
"Так звана "битва за Донбас" триває вже кілька місяців. Зараз ситуація уже дійшла до того, що росіяни б'ються за "гаражний кооператив". Нюанс боїв за Бахмут - це фігура самого Пригожина, бо здебільшого на цьому напрямку воюють "вагнерівці". Пригожин - це партнер російських братів Ковальчуків, а вони - це найближчі для Путіна люди. От Пригожин "розправив плечі", мовляв, Шойгу не зміг, а він зможе. Час йде - перемог нема, і його починають з'їдати свої. Вже є відео, на якому колишній засуджений розповідає інтимні подробиці про Пригожина. І це спонукає його будь-якими засобами взяти бодай щось на сході України. Якщо треба покласти сто тисяч людей - він це зробить", - сказав Ступак.
Військовий експерт наголосив, що "взяття" Бахмута для росіян важливе тим, щоб показати хоч якийсь результат у війні проти України. "У них нема перемог, Кремлю треба щось показати російському суспільству, яке намагається "закритися" від війни. Вони вже перестають дивитися на пропагандистів. Кремль бачить, що народ дистанціюється, а треба робити нову хвилю мобілізації. Бахмут не має стратегічної важливості. І я вірю, що поки немає перспектив просувань для росіян", - пояснив Іван Ступак.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...