Приховують погані новини? Представник Заворотнюк дивно відреагував на її виписку

Представники хворої на рак російської артистки Анастасії Заворотнюк категорично відмовилися відповідати на питання про нинішній стан артистки. Почувши запитання, чи дійсно Заворотнюк виписали з лікарні, концертний директор знаменитості Стас Христовий втік від представників ЗМІ. Про це повідомляє Nation News, передають Патріоти України.

Після того, як журналісти спробували знову зв'язатися з Христовим, він коротко відповів "без коментарів", хоча раніше активно спілкувався з журналістами. У свою чергу, за інформацією П'ятого каналу, представник Заворотнюк Марина Потапова також навідріз відмовилася спілкуватися зі ЗМІ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дефолт Росії стане невідворотнім десь у червні. Схоже, що все дійсно йде у Путіна за планом", - Фурса

четвер, 19 травень 2022, 11:30

"Видача іпотечних кредитів в Росії в квітні зменшилася в 4 рази. Росіяни очолили рейтинг іноземних покупців житла в Туреччині. Совпадение? До речі, до цього в лідерах покупців житла в Туреччині були громадяни Ірану і Іраку. Добра компанія. Перспективна...

"Уровень укомплектованности частей и соединений окупантов и понесенные ими потери", - Машовець

четвер, 19 травень 2022, 8:45

​Для понимания ситуации.. Некоторые данные по уровню укомплектованности частей и соединений российских войск, участвующих в так называемой "специальной военной операции на Украине"... и уровня понесённых ими потерь. Командование 20-й мсд (из состава 8-...