Приколи чи торгівля на крові? Українці обговорюють появу у продажу пива "Героїчна Буча Комбуча"

Назва напою римується з містом Буча, в якому російські окупанти закатували сотні людей

Виробник комбучі з Ірпеня випустив лімітовану партію продукту – «Героїчна Буча Комбуча», проте українці не оцінили такого маркетингового ходу. У соціальних мережах вибухнув скандал.

  • «Якщо говорити без ненормативної лексики, то це просто заразно»,
  • «А як тут без ненормативної?! Здуріти!»,
  • «Мене неприємно бентежить те, що використовують такий болючий неймінг для продажу»,
  • «Уже і ковбаса ЗСУ є»,
  • «Ще від пива «Герої не вмирають» не відійшли, а тут таке».

Згадка потерпілого від російської агресії міста до рими викликала шквал емоцій у користувачів соцмереж. Обурення українців спровокувало й те, що в соцмережах постійно дивуються варварству росіян: як вони пхають літеру Z на кожну пляшку та як називають побутові товари гаслами типу «Своих не бросаем». Деякі українці відкрито пишуть: «Довбанулись остаточно. Ми ржемо з рашки, а самі умудрились пробити дно».

Проте деякі користувачі соцмереж все ж таки підтримали провокативну ідею виробника.

«Буде привід згадати і вшанувати пам’ять. Навіть на пляшці. Це може стати пам’яютю про це, в буденності», – пишуть користувачі.

Виробники поки не прокоментували цю ситуацію, проте розповіли, що саме робить їхній напій «героїчним».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сплив заповіт Пригожина: кому завіщена імперія пекельного кухаря Путіна

неділя, 1 жовтень 2023, 0:55

У мережі спливла копія заповіту ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. Як повідомляє "ВЧК-ОГПУ", його текст підтверджує інформацію джерел проекту. . Відомо, що у Пригожина було троє дітей – син Павло (18.06.1998 року народження), дочки Поліна (1992 ро...

І ти, Бруте? Путіна знову принизив "союзник", - політолог

неділя, 1 жовтень 2023, 0:30

"Президент Казахстану Токаєв заявив, що його країна буде дотримуватися санкційного режиму у відношенні до Росії. Більше того, Токаєв каже, що Казахстан не буде використаний для того, щоби у якийсь спосіб Росія могла обійти антиросійські санкції", - пиш...