
В Іркутській області РФ два десятки озброєних людей у камуфляжній формі висадилися з гелікоптерів на територію містечка нафтовиків компанії “Дулісьма”. Відповідне відео публікують у Telegram-каналах, передають Патріоти України.
Як видно на опублікованих кадрах, людей у цивільному вивели із бараків, вишикували біля стіни з піднятими за головами руками, декого змусили лягти лицем до землі. Під час “нальоту” лунали постріли вгору та матірна лайка.
Інцидент пояснюють “активною зміною контролю" над активом, що належить заарештованому екс-власнику російського банку "Югра" Олексію Хотіну. Його звинувачують у розкраданні коштів, оскільки 98% (близько 240 млрд руб) всіх кредитів, виданих банком, направлялися на фінансування бізнесу його власника у сфері нерухомості та нафтовидобутку. Від квітня 2019 року Хотін перебуває під домашнім арештом.
Людей зі зброєю називають як представниками приватних охоронних фірм, так і бійцями підрозділу СОБР, що входить до складу Росгвардії. Однак у російському МВС у коментарі Telegram-каналу "Подъем" повідомили, що знають про те, що відбувається у нафтовому містечку, але їхні співробітники у подіях не беруть участі. "Не наше відомство займалося рейдом", - сказали там.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...