
В Іркутській області РФ два десятки озброєних людей у камуфляжній формі висадилися з гелікоптерів на територію містечка нафтовиків компанії “Дулісьма”. Відповідне відео публікують у Telegram-каналах, передають Патріоти України.
Як видно на опублікованих кадрах, людей у цивільному вивели із бараків, вишикували біля стіни з піднятими за головами руками, декого змусили лягти лицем до землі. Під час “нальоту” лунали постріли вгору та матірна лайка.
Інцидент пояснюють “активною зміною контролю" над активом, що належить заарештованому екс-власнику російського банку "Югра" Олексію Хотіну. Його звинувачують у розкраданні коштів, оскільки 98% (близько 240 млрд руб) всіх кредитів, виданих банком, направлялися на фінансування бізнесу його власника у сфері нерухомості та нафтовидобутку. Від квітня 2019 року Хотін перебуває під домашнім арештом.
Людей зі зброєю називають як представниками приватних охоронних фірм, так і бійцями підрозділу СОБР, що входить до складу Росгвардії. Однак у російському МВС у коментарі Telegram-каналу "Подъем" повідомили, що знають про те, що відбувається у нафтовому містечку, але їхні співробітники у подіях не беруть участі. "Не наше відомство займалося рейдом", - сказали там.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...