Вибух, який прогримів у Кривому Розі 28 серпня, було чути в прямому ефірі Суспільного під час виступу керівника Криворізької РВА Євгена Ситниченка, передають Патріоти України.
«Ах ти ж, йо-мойо. Прильотик у нас», — так лаконічно прокоментував посадовець ракетний удар, який армія країни-агресора РФ завдала в день жалоби за людьми, які загинули в місцевому готелі внаслідок попереднього російського удару.
Нагадаємо, 28 серпня керівник Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул заявив про те, що армія Росії завдала ракетного удару по об'єкту цивільної інфраструктури, унаслідок якого четверо людей були госпіталізовані.
Об 11.20 за київським часом начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак заявив, що внаслідок удару постраждали троє людей. «Коли Кривий Ріг у жалобі, ворог знову атакує. І вкотре цілиться по цивільних. Наразі відомо про 3 постраждалих. У місті пошкоджено інфраструктуру та авто. Також сталося загоряння», — написав чиновник.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...