
У Маріуполі регулярно відбуваються сутички між росіянами. Жителі міста почуваються в небезпеці. Про це повідомляє Маріупольська міська рада, передають Патріоти України.
Так, мешканці будинків по вулиці Левицького повідомили, що ввечері близько 80 людей зі зброєю в руках влаштували "розбірки" біля пам’ятника "Жертвам фашизму".
"Стрілянина, лайка та крики, які було чутно навіть біля приморського РАГСу. Ввечері у сквері гуляють матусі з дітьми, пенсіонери та й просто мешканці довколишніх будинків. Ну, був спокійний район, на тобі, припливли, – обурюються маріупольці.
У міськраді констатують, що на окупованій території ворог регулярно порушує всі правила безпеки та не поважає права місцевих. Кількість конфліктів між різними підрозділами військових з використанням вогнепальної зброї лише зростає. Серед іншого, загарбники порушують правила дорожнього руху.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...