Російський терорист Ігор ГІркін оприлюднив інформацію про те, що 27 березня в окупованому Донецьку ЗСУ за допомогою системи HIMАRS знищили базу Росгвардії. В той же день російські пропагандисти опублікували кадри потужного вибуху в центрі Донецька, заявивши, що то був "обстріл житлових масивів".
Терорист-ФСБшник розповів, що залпами ЗСУ "зносилися" цілі штаби бригад та тренувальні табори.
За словами Гіркіна випадків із сотнею загиблих після залпу – не один, Макіївське ПТУ з них просто найрезонансніше.
Зокрема він проговорився, що окупанти почали проявляти зачатки навчання і перестали збиратися натовпами - наприклад, як на день Росгвардії (27 березня), коли "росгвардію накрили в Донецьку".
Як зазначили російські пропагандистські ресурси, 27 беезня у різних районах Донецька лунали вибухи. Так, гучні звуки було чути у Київському та Калінінському районах. Зараз з місця прильоту піднімається густий стовп диму.
Було брехливо заявлено, що на місцях вибухів "військових об'єктів на кадрах немає".
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...