Українські військовослужбовці підняли державний прапор України на водонапірній вежі у Кринках на лівому березі в Херсонській області. Про це у пʼятницю, 23 лютого, повідомили у DeepState, передають Патріоти України.
Аналітики зазначають, що прапор встановили бійці 35-ої окремої морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського. Український стяг захисники встановили якраз, коли у Росії святкують так званий "День захисника Вітчизни". Тож, колектив бригади "привітав" російського генерала Михайла Теплинського з "23 февраля". "В славних традиціях, як колись під Нарвою та Псковом, рузкій солдат будь-яку свою поразку перемалює в перемогу", — написали у DeepState.
Окрім того, у бригаді оприлюднили відео з встановленням українського прапору на водонапірній вежі у Кринках, а в кінці запису додали невдалу спробу росіян вивісити свій триколор.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...