"Призначення знакове, і це багато про що свідчить": Бутусов відреагував на вибір Зеленським нового глави департаменту захисту нацдержавності СБУ

Полковник Андрущенко брав участь у розкритті багатьох терактів спецслужб РФ.

Юрій Бутусов. Фото: Фейсбук.

"Президент Володимир Зеленський призначив главою департаменту захисту національної державності Служби безпеки України полковника Сергія Андрущенка. ДЗНД – це одна з головних структур безпеки держави, тож призначення знакове", - пише журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"У 2014 році Андрущенко став начальником управління "Т" – управління з боротьби з тероризмом у департаменті захисту національної державності. Андрущенко брав активну участь у розкритті багатьох терористичних актів, скоєних російськими спецслужбами. Зокрема, у розкритті вибуху протипіхотної міни в Харкові 22 лютого 2015 року на шляху української демонстрації, унаслідок якого загинуло четверо людей, включно з неповнолітнім Данею Дідиком (до речі, мер Харкова Кернес, відомий своїми сепаратистськими настроями, відмовляється називати школу, де навчався народний герой Даня, його ім'ям).

Також Андрущенко відповідав за викриття російського пропагандиста Кирила Вишинського, який діяв під прикриттям керівника "РИА Новости Украина" і був нагороджений російською медаллю "За повернення Криму". Андрущенко не піарився, не ліз на камери, був постійно у справі. Нагороди та відзнаки йому вручили заслужено.

Він звільнився із СБУ у вересні 2018-го, із посади заступника начальника ДЗНД (тобто у президентській кампанії участі не брав), а зараз повернувся на службу начальником свого департаменту. На високу посаду призначено справжнього професіонала, який має реальні заслуги у знищенні російської агентури в Україні.

Сподіваюся, що й діяти буде відповідно, зосередивши зусилля на протидії реальним загрозам державі – а це, насамперед, проросійський реванш, фінансування ЗМІ та політичних партій в Україні Російською Федерацією. Призначення знакове, і це багато про що свідчить".

Хочешь жить - умей вертеться", або Щоб Ляшко не заскочив зненацька: Українців повеселив відеопосібник по самообороні для нардепів "Слуги народу"

вівторок, 19 листопад 2019, 0:20

"Невеликий відеопосібник по самообороні для депутатів, на яких періодично здійснюються напади!", - підписав Беленюк свій відеопосібник. . Користувачі мережі оцінили повчальний ролик.

"Не визнана війна триває": Росія зі своєї території атакувала українські позиції на Донбасі - Бутусов

понеділок, 18 листопад 2019, 23:38

Внаслідок атаки російського безпілотника один український військовий був важко поранений. «Сизе знаходиться на самому кордоні з РФ і поблизу лінії фронту у Станиці Луганській, вважалося останні роки тихим місцем. Позиції 46-ї десантно-штурмової бригади...