
"У 2014 році Андрущенко став начальником управління "Т" – управління з боротьби з тероризмом у департаменті захисту національної державності. Андрущенко брав активну участь у розкритті багатьох терористичних актів, скоєних російськими спецслужбами. Зокрема, у розкритті вибуху протипіхотної міни в Харкові 22 лютого 2015 року на шляху української демонстрації, унаслідок якого загинуло четверо людей, включно з неповнолітнім Данею Дідиком (до речі, мер Харкова Кернес, відомий своїми сепаратистськими настроями, відмовляється називати школу, де навчався народний герой Даня, його ім'ям).
Також Андрущенко відповідав за викриття російського пропагандиста Кирила Вишинського, який діяв під прикриттям керівника "РИА Новости Украина" і був нагороджений російською медаллю "За повернення Криму". Андрущенко не піарився, не ліз на камери, був постійно у справі. Нагороди та відзнаки йому вручили заслужено.
Він звільнився із СБУ у вересні 2018-го, із посади заступника начальника ДЗНД (тобто у президентській кампанії участі не брав), а зараз повернувся на службу начальником свого департаменту. На високу посаду призначено справжнього професіонала, який має реальні заслуги у знищенні російської агентури в Україні.
Сподіваюся, що й діяти буде відповідно, зосередивши зусилля на протидії реальним загрозам державі – а це, насамперед, проросійський реванш, фінансування ЗМІ та політичних партій в Україні Російською Федерацією. Призначення знакове, і це багато про що свідчить".
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...