
Російська співачка Алла Пугачова збирається переїхати до Лондона після новорічних свят. Про це пишуть росЗМІ з посиланням на "приятеля зірки", передають Патріоти України.
"Поїздка в Лондон дійсно відбулася. Але там Пугачова займалася не вечірками, а підбором особняка, куди планує перевезти свою сім'ю після новорічних свят", - заявило джерело.
За його словами, Пугачова з Галкіним хочуть, щоб їхні діти - Ліза і Гаррі - вчилися в Лондоні, з цією країною у сім'ї багато чого пов'язано - там навчався і багато років живе молодший син Крістіни Орбакайте Дені Байсаров. У Лондоні ж Орбакайте народжувала свого старшого сина Микиту Преснякова.
Нагадаємо, раніше чоловік артистки, шоумен Максим Галкін повідомляв у соціальних мережах, що в кінці листопада Пугачова буде в Лондоні. Нібито там відбудеться "вечірка з подружками".
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...