Пустощі безсоромних можновладців: "Слуга народу" під час засідання комітету ВР змінив голос і стать", - "Чесно" (відео)

Саме за таку "важку працю" представник партії влади отримує суттєві надбавки до зарплатні

На засіданні Комітету Верховної Ради з питань організації міської влади замість народного депутата від Слуги народу Володимира Іванова шість разів проголосувала інша людина, повідомляють Патріоти України з посиланням на Чесно.

За даними активістів, це сталася під час засідання Комітету Верховної Ради з питань організації міської влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування в середу, 18 листопада. Засідання проходило в режимі відеоконференції.

Активісти заявили, що за депутата шість разів проголосувала невідома жінка, яка стояла за кадром. Два з цих шести голосувань стосувалися президентського законопроекту про всеукраїнський референдум.


Чесно звернулося за коментарем до Іванова, проте він відмовився від телефонної розмови і запропонував особисту зустріч:

«Давайте ви приїдете і задасте свої питання. Я ж не знаю, журналіст ви чи не журналіст. Я не можу розмовляти про такі речі, коли не знаю, хто мені телефонує», - сказав він.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Гарний успішний хлопець з нібито розвинутим почуттям гумору виявився неймовірно образливим. І це уже відбивається на державних справах", - Дмитро Вовнянко

середа, 22 вересень 2021, 0:32

"Чим довше триває президентський термін Зеленського, тим більш очевидними стають моральні якості цієї людини. У першу чергу – неймовірна вразливість Володимира Зеленського до критики. Парадокс – гарний успішний хлопець з нібито розвинутим почуттям гумо...

"Группенфюрер, а вы едете на тренинг в Трускавец?": Фотожаби дня

середа, 22 вересень 2021, 0:00

Новина про те, що для "Слуг народу" партія знову готує чергові "навчальні заходи" в Трускавці, не залишила українців байдужими. Дехто почав обурюватися, а дотепники - жартувати. Патріоти України пропонують вашій увазі фотожаби політтехнолога Олексія Го...