
Після заколоту власника ПВК "Вагнера" Євгєнія Пригожина диктатор Владімір Путін боїться нового бунту. Бункерний дід надає важке озброєння для росгвардії, якою керує його соратник Віктор Золотов. Про це розповів політтехнолог Борис Тизенгаузен, передають Патріоти України.
За його словами, це свідчить про те, що Путін дуже перелякався після бунту вагнерівців.
Тизенгаузен підкреслив, що росгвардія – фактично особиста армія Путіна, бо з її керівником Золотовим у диктатора тісні зв'язки. Однак річ у тім, що Кремлю буде складно виділити танки для росгвардійців, найімовірніше, доведеться забирати їх з фронту.
Таке рішення Путіна свідчить про те, що бункерний дід не на жарт перелякався заколоту Пригожина, а всі його байки про "все під контролем" – це просто маячня.
"Яку користь принесуть танки? Танки – це виключно історія про новий бунт та важку техніку, яка встане на підступах до Москви та буде охороняти місто. Путін боїться нового бунту та озброює свого соратника Золотова", – зазначив політтехнолог.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...