
Російський диктатор Володимир Путін спробує поїхати на саміт БРІКС у Південно-Африканській Республіці, щоб показати, що він не цілком ізольований світом. Про це заявив ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін, передають Патріоти України.
"Жодну реальну війну Росія проти ПАР вести не може. Навіть з технічної, технологічної, людської точки зору. Для Путіна зараз ситуація з дуже високими ставками. Простіше б було послати якогось Лаврова, але для Путіна дуже важливо показати, що він не слабак. Причому показати це і всередині Росії, і частині незахідного світу", - сказав він.
На думку Клімкіна, Путін дуже хоче поїхати на саміт у ПАР. "Там будуть намагатися гратися - казати щось про війну, потім намагатися приймати якісь юридичні рішення. Щоб поєднати свої юридичні зобов'язання і бажання пропетляти. Всі слова про війну - це просто банальна підготовка і нічого більше. Думаю, Путін спробує поїхати на цей саміт, щоб показати, що немає повної ізоляції його особистості. G20 буде без Путіна, а БРІКС - це єдиний його шанс. Єдиний майданчик, де він може пропетляти", - підсумував ексміністр.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...