
Президент Російської Федерації Володимир Путін наказав військам "хімічного захисту" увійти на тимчасово окуповану територію Херсонської області. Це може свідчити про підготовку до провокації на хімічному підприємстві “Кримський титан”, що розташоване у Армянську на території Криму, яка межує з Херсонщиною. Про це повідомили у Telegram-каналі партизанського руху “Атеш”, до якого належать, зокрема, кримські татари, передають Патріоти України.
Офіційно причиною такої передислокації російських “хімічних” військ називають ліквідацію наслідків "прориву" Каховської ГЕС. Але, як зауважили в “Атеш”, ці військові підрозділи не призначені для виконання таких завдань, переважно цим займаються цивільні структури.
“Реальна мета розміщення там хімічних військ може полягати у провокації на заводі "Титан". Росія може виконати чергову техногенну катастрофу для оборони Кримського півострова. Не хочеться в це вірити, але треба готуватися до найгіршого сценарію. Після Каховської трагедії не залишається сумніву, що вони можуть піти на все”, - йдеться у повідомленні.
Як повідомляють джерела ЗМІ, окупанти дійсно можуть готуватися до теракту на "Кримському титані", оскільки розсилають у військові підрозділи, які дислокуються, зокрема, у сусідній з Армянськом Чаплинці на Херсонщині, накази з вимогою провести перевірку засобів хімічного захисту особового складу "з метою забезпечення ведення бойових дій в умовах хімічного зараження місцевості".

Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...