​Путін і Соловйов вважають, що голова МЗС Росії Лавров як дипломат - повний нуль

ь Відомий кремлівський пропагандист Соловйов хотів, мабуть, зробити міністру комплімент, але натомість де-факто мокнув його в багнюку

Володимир Соловйов, проводячи інтерв'ю для свого каналу "Соловйов LIVE" з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим, заявив, що його риторика стала схожою на промови міністра оборони Сергія Шойгу. що "термінологія" з Міноборони перекочувала до МЗС, зазначають Патріоти України.

"Президент говорив: "Іноді, коли слухаю Сергія Вікторовича, здається, що каже Сергій Кужугетович Шойгу. Термінологія Міністерства закордонних справ...” – промовив пропагандист Лаврову.

Далі ведучий спробував виправдатися сам і виправдати риторику Лаврова перед глядачами. Можливо, хотів навіть зробити Лаврову комплімент, що Сергій Вікторович – дуже войовничий політик і дипломат.

"Я розумію, що час такий", – наголосив Соловйов.

Але обізнаних людей, здатних мислити аналітично, ці виправдання, звичайно ж, не могли ввести в оману. Особливо дивно, що Соловйов посилається на Путіна, який, за його словами, саме так висловився про Лаврова. Якщо президент РФ так справді говорив, то це ще більш показово. Значить, він або не розуміється на кадрах, або просто перетворив МЗС на філію МО або навіть ФСБ. Тому на чолі цього відомства йому потрібен не дипломат, а хтось на кшталт військового або чекіста.

"Час такий" – це несерйозно. Є чіткі правила дипломатії. Якщо головне завдання міністра оборони – це не допустити поразки у війні, то завдання міністра закордонних справ – не допустити взагалі жодної війни. Виявити все дипломатичне вміння, щоб країна вплутувалася якнайменше у збройні конфлікти. А якщо вже веде війну, то щоб швидше вийшла з неї, зберігши обличчя і втративши якнайменше. Практично всі дипломати знають, що їх святий обов'язок – це гідно представляти свою країну та доводити всьому світові договороспроможність, вміння грамотно вести діалоги та йти на компроміси.

Це знають керівники держав, особливо ті, хто має відношення до правоохоронних органів. Голова МЗС – це, брутально кажучи, пряма протилежність голови МО, такий собі "добрий поліцейський" - наголошує видання "Діалог". Він може бути насправді добрим, але видимість створювати просто зобов'язаний. А якщо головний дипломат країни вимовляє фрази із серії "Дебіли, бл..дь" і так веде розмову, що нічим не відрізняється від міністра оборони, значить, як дипломат він – повний нуль.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Аналітики ISW розповіли, чому російські окупанти так завзято штурмують Вугледар

неділя, 29 січень 2023, 8:48

Російські загарбники відновили наступальні атаки в районі Вугледара. Також окупанти розпочали невеликі штурми в Запорізькій області та навколо міста Донецька. Аналітики Інституту вивчення війни припускають, що локалізовані атаки на Вугледар та населені...

ЗСУ завдали удару по вокзалу в Іловайську, коли там розвантажувалась жива сила та військова техніка окупантів

неділя, 29 січень 2023, 6:55

У ніч з 28 на 29 січня українська артилерія завдала вдалого удару по вокзалу в окупованому Іловайську, коли російські терористи розвантажували там свою техніку. Про це в телеграмі написав офіцер ЗСУ Анатолій Штефан. Росіяни заявили, що ЗСУ обстріляли з...