Путін їм цього не пробачить: Голосне народне "Ура!" на Красній площі вийшло якесь геть дохле (відео)

"Путін спробував зобразити "натхненника нації" і "величного полководця" на Красной площі сьогодні: закликав оперативно куплений натовп студентів і бюджетників тричі крикнути "Ура!" - "щоб за тисячі кілометрів ВОНИ почули голос". Сам сцар здувся на другому "Ура" - тихо щось пискнув і затих. Та й "голосне народне "Ура!" вийшло якесь геть дохле", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ото біда: видресирувані солдати би гаркнули як за СССР, голосно і чітко, і довго. Але їх зараз пережовує ЗСУ. А студенти не цінять поки високої науки належної демонстрації рабами вірнопідданських почуттів.
Та й на писках особливого "торжества імперців" не спостерігається. Таке, звичайний пофігізм. Коротше, все свято сцарю попсували. І, ймовірно, за це заплатять. Не здивуюсь, якщо вже завтра мережу наповнять плачі оцих недостатньо патріотичних товарищів, що їм раптово вручили повістки".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дегенерати, котрі кричали, що їм шкода 40 російських активістів, які загинули в Одесі 2 травня, тепер радісно закликають убити всіх одеситів загалом", - Казанський

неділя, 24 вересень 2023, 0:30

"Співробітниця російської державної пропаганди Юлія Вітязєва, яка працює на каналі в Соловйова, заявила, що їй уже не потрібна Одеса, і закликала стерти її з лиця землі", - пише журналіст Денис Казанський у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти Ук...