Путін оголосив війну. Є пряма загроза для нас, - Цаплієнко

П'ять років президент РФ воює з Америкою, але вбиває наших людей, тому українцям не варто розслаблятися, коли Путін погрожує США.

Андрій Цаплієнко. Фото: MediaLab Online.

"Путін оголосив війну Америці. Поки що економічну", - пише український журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Тези, які він щойно озвучив на Міжнародному економічному форумі:

- на американській версії глобалізації Росія допоможе поставити хрест;

- Росія за допомогою Китаю перетворить Америку на оточену фортецю;

- світ знов буде поділений на тих, хто з Росією, і тих, хто з Америкою (читай, проти Росії).

П'ять років Путін воює з Америкою, але вбиває наших людей. Оскільки нас можна віднести радше до союзників Сполучених Штатів, то ця промова, - до речі, продовження мюнхенських тез Путіна зразку 2007-го року, - є прямою загрозою для нас. Бо, сподіваюсь, всі вже збагнули - Раша ніколи не розглядає окремо економічну війну і брутальну агресію.

Все разом. Танки, гроші і газогони в одному пакеті. І все так чи інакше вбиває. Ви не помітили, що промова Путіна збіглася з активізацією ФСБ на території України? Мушу нагадати - дідусь, який заніс півтора кіло тротилу на дитячий майданчик в Запоріжжі, був найнятий на гроші "фейсів". Але це не єдиний випадок. Кричущий, але не єдиний.

Я знаю це з перших вуст. Від української контррозвідки. На жаль, багато з того, що зробили і роблять контррозвідники, повинно залишатися за кадром. Контррозвідка - це найрезультативніша і найефективніша спеціальна структура України, і, я переконаний, вона не пропустить глобальний удар, точка дотику якого буде десь в середині Україні. Не пропустить, якщо їй не заважати. Наша контррозвідка - чи не єдина з державних установ, за яку особисто мені не соромно".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Києві побили лікаря-ветерана АТО, який викрив мільйонні розкрадання в Інституті раку

понеділок, 25 травень 2020, 13:24

Комісія, в яку входить Шудрак, зафіксувала в Інституті нестачу матеріальних цінностей на 9 млн грн. У Києві невідомий побив заступника головлікаря з хірургічної частини в Національному інституті раку Анатолія Шудрака, який в 2010-2015 роках був головни...

Києво-Печерська лавра відкрилася після карантину

понеділок, 25 травень 2020, 12:59

Лавра була закрита два місяці. У столиці після карантину сьогодні відкрилася Києво-Печерська лавра. Про це йдеться в повідомленні на сторінці в Facebook Центру інформації Української православної церкви Московського патріархату, передають Патріоти Укра...