Путін "опустив" невдаху-кухаря: Після невдалих спроб захопити Бахмут "зірка Пригожина почала згасати", - ISW

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) помітили, що фінансист ПВК "Вагнер" Євген Пригожин почав втрачати авторитет в очах президента Росії Володимира Путіна після невдалих спроб захопити Бахмут.

Військові аналітики заявили, що "зірка фінансиста групи "Вагнера" Євгена Пригожина почала заходити" після кількох місяців видимого підйому після того, як він не зміг виконати обіцянки захопити Бахмут власними силами.

Путін, ймовірно, звернувся до Пригожина та його союзника, генерала армії Сергія Суровікіна з проханням продовжити зусилля, спрямовані на те, щоб зламати волю України та її західних прихильників продовжувати війну після того, як російські збройні сили досягли кульмінації і зазнали катастрофічних невдач.

У той же час Міністерство оборони і Генеральний штаб Росії на чолі з Сергієм Шойгу і генералом армії Валерієм Герасимовим, відповідно, зосередили свою увагу на мобілізації російських резервістів і призовників та створенні умов для підвищення ефективності дій регулярних російських збройних сил, але вони не мали великої надії досягти чогось вирішального восени і на початку зими 2022 року.

Путін, очевидно, вирішив дати Пригожину і Суровікіну шанс показати, що вони можуть зробити з мобілізованими в'язнями, з одного боку, і жорстокою повітряною кампанією, спрямованою на українську цивільну інфраструктуру, з іншого.

Як зазначають експерти ISW, обидві спроби провалилися.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Тактика броньованих штурмів, якої США очікували від України в наступі, більше не працює - Wall Street Journal

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:17

Технологічна революція на полі бою в Україні суттєво змінила сучасну війну: дрони та інші системи спостереження унеможливлюють застосування тактик, до яких звикли західні партнери України і застосування яких очікували від ЗСУ у контрнаступі. Про це пиш...

Росіяни би ридали: Як бійці ЗСУ розправляються з алкоголем на фронті (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:05

Попри «сухий закон» для українських військовослужбовців на фронті, іноді все ж знаходяться хитруни, які намагаються його обійти. Водночас провернути подібне надзвичайно складно, оскільки пильні командири дуже уважно стежать, щоб Сили оборони не перетво...