Путін особисто обирає цілі для ударів в Україні: Генерал розвідки назвав причину нерозсудливих рішень диктатора

Генерал армії України, колишній очільник Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж заявив, що повітряними ударами по українських містах російський диктатор Володимир Путін мститься за невдачі на війні, передають Патріоти України.

Як зазначив екс-розвідник в ефірі телеканалу FREEДОМ, Путін особисто визначає цілі ударів по Україні – особливо тих, які окупанти завдають по Києву. Диктатор загнаний у кут і почав діяти нерозсудливо, аби залякати українців та примусити країну до переговорів.

"Путін має одну особливість. Це помста: помста за те, що він не зміг просуватися, захоплювати Україну. Жодна операція не завершилася успіхом. У цій ситуації особисто Путін формує цільові удари за напрямами й, особливо, по столиці України... Вони вже не знають, що робити. Як останній етап – це удари по центру ухвалення рішень. Щодо Києва розпочали цю програму, але вона також зазнає невдач", – наголосив Маломуж.

Він додав, що така тактика окупантів не викликає паніку серед українців. Люди навпаки прагнуть все більше протидіяти агресору. Водночас в очах міжнародної спільноти Росія постає терористом, оскільки удари по мирному населенню є масовим терором. "Це безвихідь, він загнаний у кут. Я знаю його особисто, він не знає, що робити. Він діє нерозсудливо", – резюмував Маломуж.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Токмацькому напрямку продовжуються жорсткі ближні бої на першій позиції головного рубежу оборони противника, - Машовець

неділя, 1 жовтень 2023, 17:30

1. На Токмацькому напрямку продовжуються жорсткі ближні бої на першій позиції головного рубежу оборони противника. Флангові контр-атаки противника, судячи зі всього, видихаються... Обидві десантно-штурмові дивізії (дшд) противника (7-а та 76-а), які йо...

"​У США, звісно, проголосують за допомогу Україні трохи пізніше", - політолог

неділя, 1 жовтень 2023, 17:00

"У США, звісно, проголосують за допомогу Україні трохи пізніше. Бо це не в інтересах США раптово програвати Україну, на підтримку якої вони в очах світу доклали скільки зусиль. Але і сліпого захоплення Україною теж не буде", - пише політолог Сергій Тар...