Путін під час інтерв'ю чітко дав зрозуміти, яка країна буде наступною жертвою, - Марина Данилюк-Ярмолаєва

"Крайнє інтерв’ю Путіна Такеру Карлсону дуже чітко показало, що Польща – наступна ціль після України. Путін згадав її 36 разів. І навіть похвалив Гітлера за Гданськ. Мовляв, не віддали добром місто на прохання фюрера – правильно зробив, що напав. Заодно і Другу світову розпочав", - пише журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Оці провокації на кордоні з розрізанням фур і висипанням нашого зерна – поза межами здорового глузду. І гра поза межами правил. Тому наш уряд має чітко пояснити, чому такі ігри - ганьба. А заодно – незле було б провести кілька фотовиставок на тему, як фермери нині засівають поле на мінах, збирають збіжжя під обстрілами. А інколи – окупанти спеціально потім спалюють елеватори.

Також не зле було б показати фермерів, які зараз стали військовими – тобто поміняли улюблений трактор на військову машину. Показати фото закатованих фермерів та їх родин. Бо оце «це зерно корпорацій, а не фермерів» у твіттері – просто дніще. Заодно має бути чіткий меседж.

Путін чітко оголосив, що наступна ціль у разі програшу України – Польща. Кілька поколінь сучасних росіян виросли на ідеї взяти Берлін знову. Про це їхні фільми, пісні, програми та тікток… Маршрут на Берлін пролягає через Україну і Польщу. І за задумом Путіна – найкраще брати той Берлін якраз руками українців, а потім і поляків.

Тому у цьому випадку, закатовані фермери будуть не лише десь у Запорізькій та Харківській областях. Вони будуть під Краковом і Варшавою. А їхнє зерно продадуть північним корейцям, аби побільше снарядів давали. Ще китайцям – щоб давали всякі сучасні ніштяки на фронті. І трошки мешканцям Африки, щоб закрили рот і голосували на ООН, як треба. А особливо активних – повезуть на Катинь. Це ж було вже!

Цього упиря треба оголосити персоною нон грата в Україні. А то дядько втратив ринки РФ і Б. І намагається помародерити на нас".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Осуществите мечту украинских детей": Дружину Пєскова висміяли в мережі за "добрий вчинок"

четвер, 29 лютий 2024, 22:41

Чемпіонка Турина-2006 у танцях на льоду Тетяна Навка у себе в Instagram похвалилася тим, що покаталася на ковзанах разом з 11-річною дівчинкою Олею, яка хвора на імунну нейтропенію (стан, при якому в крові людини знижується рівень клітин нейтрофілів). ...

"Військова допомога США не відновиться": Жданов поділився прогнозом щодо війни в Україні

четвер, 29 лютий 2024, 22:31

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що військова допомога США не відновиться, однак прогнози для України у зв'язку з цим не такі похмурі, як роблять деякі, передають Патріоти України. "Щодо США у мене песимістичні прогнози. Я думаю, що вони випадуть...