Путін планує наступати з кількох напрямків і знову хоче взяти Київ, - прем'єр-міністр Польщі

Росія не полишає намірів знову захопити Київ. У цьому впевнений прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, передають Патріоти України.

Він висловив припущення щодо можливого нового наступу Москви. В інтерв'ю Моравецький зауважив, що Путін переслідує чітку ціль. Йому необхідно бодай якось довести росіянам, що він – довгостроковий гравець. І що він продовжить наступи та не полишатиме спроб захопити Київ.

Путін усе ще хоче захопити Київ

"Я думаю, що план Путіна і його людей, таких як Валерій Герасимов, його новий головнокомандувач російською армією, полягає в тому, щоб оточити Україну. І готуючи всі ці плани, він, напевно, думає, що має атакувати з двох чи трьох різних напрямків", – наголосив він.

За словами Моравецького, українці повинні бути готові до нового нападу з боку Білорусі. А це означає, що цього разу ворог може оточити Київ ще й з заходу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сили оборони перехопили стратегічну ініціативу на декількох ділянках фронту

середа, 27 вересень 2023, 0:55

Варто зауважити, що, попри критику контрнаступу Збройних сил України, яка останні тижні звучить в західних ЗМІ, українські сили мають постійне стійке просування вперед. Незважаючи на всі заяви про уповільнений темп українського контрнаступу, події розвива

В задачі російського балета ніколи не входила підготовка для вторгнення в країну, де той балет гастролює, - журналіст

середа, 27 вересень 2023, 0:30

"Мене дивує, як люди репостять красиві фрази, навіть не задумуючись – а чи відповідають вони дійсності? Може, я знаю якісь контрприклади? «Спочатку заходить російський балет, потім російські танки». Дуже красива фраза, аж шкода, що повна чухня", - пише...