Путін прямо зараз реалізовує заклик до "відродження Росії" ще одного "опозиціонера і великої людини" - Солженіцина, - Голобуцький

"І ще трохи про "хороших русскіх". Хто не в курсі, Путін прямо зараз реалізовує заклик до "відродження Росії" ще одного "опозиціонера і великої людини" - Солженіцина", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Той 30 років тому, в травні 1994, якраз повернувся до Росії. І почав закликати "забрати в України 5-6 областей" як спосіб відродити Росію і впоратись з шаленою всезагальною бідністю.

З інтерв'ю Солженіцина Forbes прямо перед поверненням: "Лєнін, на втіху її [України] самолюбства, прирізав до неї кілька російських областей, які ніколи в історії не входили в Україну: східні та південні території нинішньої України. 1954-го Хрущов, довільною примхою сатрапа, «подарував» Україні ще й Крим".

Солженіцин тягався з ідеєю знищення України до смерті. "Росія в жодній формі не сміє байдуже зрадити багатомільйонне російське населення в Україні, зректися нашої єдності з ним" (2006). В сенсі, відмовитись від намірів загарбати нашу територію.

Ось такі вони всі, російські "інтелігенти", "велетні думки", "геніальні письменники/ режисери/ інженери/ економісти/ хто завгодно" і "знакові фігури". Монархісти, анархісти, "демократи", "ліберали" - різниці жодної. Всіх їх не влаштовує суверенна Україна і незалежні українці.

Але в нас все ще не бракує апологетів "величної російської культури" і меншовартісної пастви "хороших русскіх". Імперія дуже якісно відпрацювала на ідеологічно-виховному ґрунті".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

«Пане лейтенант, засікли виходи… Є, є вихід! Бачу п*дорів! »: історія знищення колони ворожих САУ

субота, 22 червень 2024, 22:34

Фото з відкритих джерел . Після останнього вибуху стало тихо. Тріскуче розгорялась пожежа і перегукувались у радійках доповіді — хто живий, хто поранений, що розбито. Пил, піднятий вибухами, осідав на побиту землю, залишки будинків, посічені обрубки д...

«Ето наше ПВО? А как теперь ловіть ракєти?»: Росія в шоці від "геноциду" найсучасніших систем захисту неба, про котрі кремлівська пропаганда не втомлювалась співати "нє імєющіє аналагав в мірє"

субота, 22 червень 2024, 20:30

За останні дві доби Збройні Сили України здійснили успішну операцію з ліквідації двох російських зенітних ракетно-гарматних комплексів "Панцир-С1". Про це повідомив Telegram-канал "Николаевский Ванёк" та інші пабліки. . Зазначається, що перший "Панцир...