Путін спіймав облизня: Китай постачає російській армії зовсім не те, що їй потрібно (відео)

Росія від початку повномасштабного вторгнення дуже розраховувала на підтримку Китаю. Однак Пекін розчарував лідера країни-терористки Володимира Путіна – Піднебесна не надає тієї допомоги, на яку він розраховував. Китай постачає Росії військову форму та амуніцію для армії, але постачань зброї немає. Про це розповів член правління Української асоціації китаєзнавців Олексій Коваль в інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Не можна сказати, що Китай не допомагає. Він купує нафту, газ російський, збільшили закупівлі вугілля. З іншого боку, китайці продовжують постачання товарів Росії. Останнім часом збільшилась кількість рейсів російської транспортної авіації РФ в Китай", – зазначив Олексій Коваль.

Він зазначив, що з Піднебесної до РФ везуть зимовий одяг, годинники, ножі, каски, бронежилети, та іншу амуніцію для російських солдатів. " Я думаю що справді у зв'язку з російською мобілізацією та збільшенням потреб Росії вони це все активно купують у Китаю", – зазначив Коваль.

Проте попри все, Піднебесна не постачає Росії зброю, наголосив китаєзнавець. "Цього нема у відносинах Росії та Китаю", – вважає експерт.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В принципі битву радянської техніки з Абрамсами ми вже бачили. Але повторення - мати навчання", - Аркадій Бабченко

середа, 8 лютий 2023, 19:59

"У світі просто не існує техніки, яка здатна протистояти кумулятивній зброї. Принаймні у бічну проєкцію. Сучасна ПТУР пробиває у бік будь-який танк. Та навіть не сучасний. Навіть ще радянської розробки. Тому чергове очікування шапкозакидання, що ось те...

Хто б уже помовчав...

середа, 8 лютий 2023, 19:36

Відверто. Не можу приховати, що після вчорашньої (7 лютого ц.р.) моєї публікації про те, як і за яких умов довелося добитися того, що ім’я українського благодійника і публіциста, активного поборника української мови й культури Євгена Чикаленка нарешті ...