"Путін умєр" і останній шанс для останньої імперії: Чотири сценарії майбутнього Росії від президента Центру глобалістики "Стратегія ХХІ"

Врятувати на деякий час недонадімперію, може тільки успішна експансія - формування примари СРСР.2.0 у форматі "Росія + шмаття"

Президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар спрогнозував чотири сценарії, за якими може розвиватися Росія в найближчому майбутньому, зазначають Патріоти України.

"Повноцінний варіант може бути за умови упокорення України та аншлюсу Білорусі. Малоформатний варіант може бути за рахунок Білорусі, "Республіки Південної Осетії", "Абхазії", "ПМР", "ДНР", "ЛНР". Це дає можливість переформатувати державу в СРСР 2.0 і перезавантажити владу Путіна, розпочавши новий "нульовий цикл", - описав він суть першого сценарію.

За його словами, другий сценарій формується з тієї тези, якщо Україну все ж приборкати не вдасться.

"Пролонгація влади В.Путіна через критичну необхідність подолання зовнішньої загрози ("агресії НАТО" ззовні чи/та "кольорової революції" зсередини). Якщо з тих чи інших причин не вдається упокорити Україну та приборкати Білорусь, а формат "Росія + шмаття" видається непереконливим, то перевага може бути віддана класичній радянській схемі "гуртування народу навколо лідера в умовах наростаючої імперіалістичної загрози зовнішньої агресії та підривної діяльності агентів США і НАТО зсередини". Все, що знадобиться, — превентивний удар проти України з метою недопущення введення "військ агресивного військового блоку НАТО та розміщення його військових баз поблизу кордонів Росії", - пояснює експерт суть другого сценарію.

Також не виключається варіант того, що в якийсь момент Росія може залишитися без Путіна.

"Якщо володар Росії раптово полишає цей світ, колективне Політбюро 2.0 спільно з "силогархами" визначають спадкоємця, який продовжує лінію "бєзврємєнно ушедшего" Владіміра Владіміровіча, як свого часу Іосіф Віссаріонович продовжив справу Владіміра Ілліча", - роз'яснює суть третього сценарію Михайло Гончар.

Крім того, на його думку, не варто забувати про те, що з кожним роком невдоволення Путіним зростає і проблемні республіки в складі РФ захочуть сувернітет.

"Надмірні витрати на регіони при зменшенні можливостей фінансового вливання з центру внаслідок обвалу нафтових цін. Критична маса невдоволення Москвою вибухає в найбільш проблемних регіонах. Імовірно, Північний Кавказ. Імовірно, як у 1990-х, — Чечня. Імовірно, бунт Рамзана Кадирова. Центр іде на свідому дезінтеграцію за принципом Єльцина "беріть суверенітету, скільки зможете". Центр переноситься в Санкт-Петербург, Москві відводиться роль другої столиці. Хоча Сценарій 4 на сьогодні видається малоймовірним, однак він обговорюється серед російської несистемної опозиції. А ще — ми стаємо свідками того, як відроджуються і набирають сили опозиційні режимові в Москві національні рухи автономій Урало-Поволжя, що об'єдналися задля здобуття незалежності Мордовією, Чувашією, Марій Ел, Татарстаном, Удмуртією, Башкортостаном", - розповів експерт.

Також Гончар пояснив, як буде виглядати Росія, якщо четвертий сценарій виявиться реальністю.

"Росія Light включатиме в себе багаті на енергетичні ресурси регіони півночі з трубопровідною інфраструктурою, яка веде на захід — на Балтику з її експортними терміналами та ринком ЄС, німецькими друзями Путіна, що через них Кремль підсадив Європу на російські ресурси. Ханти-Мансійський і Ямало-Ненецький округи, Москва та Петербург — найбільші з-поміж 13 донорів федерального бюджету, що забезпечують понад половину всіх податкових надходжень, тоді як 70 інших суб'єктів федерації та дві окуповані території України (Крим і Севастополь) є хронічними отримувачами дотацій. Навіщо годувати всіх дармоїдів, коли потрібно подумати про себе?" - каже він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вибори в Білорусі: Прихопивши документи, жінка втікла з виборчої дільниці через вікно (відео)

неділя, 9 серпень 2020, 16:59

Голова комісії заявив, що причиною «вилазки» стали двері, які заклинило. Голова комісії Сергій Мосейкін заявив журналістам, що причиною «вилазки» стали двері, що заклинило. «Суть в тому, що просто заклинило двері. Всередині була жінка - секретар комісі...

"Свято место пусто не бывает, или Миссия - очистить Донбасс", - Степова

неділя, 9 серпень 2020, 16:53

За 6 років війни РФ кілька разів змінювала стратегії впливу на Україну шляхом ОРДЛО. Про це у своєму блозі пише Олена Степова, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "В 2014-м году в Свердловске, Луганской области, где я тогда жила среди ...