Путін вважає, що, "акуратно" зірвавши переговори, він не отримає наджорстких санкцій від США, - політичний аналітик

"Напередодні чергової розмови Трамп – Путін: навіщо Сі їде в Москву? Путін доручив міністру оборони Бєлоусову підготувати доповідь про те, як Україна порушує енергетичне перемир'я. Можна не сумніватися, що список порушень буде "страшним". І завтра (сьогодні) його почнуть обсмоктувати певні західні ЗМІ й наші корисні ідіоти", - пише політичний аналітик Вадим Денисенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Усе це частина "артпідготовки" до розмови Путіна із Трампом, яка має відбутися протягом 5–10 днів. Під час цієї розмови Путін, судячи з усього, може попросити додаткові консультації (читай: буде тягнути час і виставляти нові вимоги).

Правда, Трамп, напевне, буде вимагати від Путіна конкретної обіцянки про припинення вогню вже під час розмови, адже він чітко розуміє стратегію Путіна.

І тут ми маємо одну важливу "опцію". Путін розуміє, що він може погоджуватися на будь-які перемир'я, якщо вони не мають чітких критеріїв і спостережних місій. Власне, це ми бачили в енергетичному перемир'ї. І тому цілком реально, що він знову погодиться на якесь квазіперемир'я, якого він не буде дотримуватися. Є й інша опція – він буде в усьому звинувачувати Україну і просто почне блокувати будь-які ініціативи через безкінечні консультації в Саудівській Аравії. Поки він не готовий до того, щоб прямо посилати Трампа (він боїться надрізкої реакції). Але за будь-якого сценарію ми маємо розуміти: Путін не збирається йти на перемир'я.

Окремо варто звернути увагу на те, що свою гру розпочав Китай, давши саме сьогодні згоду на візит Сі в Москву 9 травня. Китай зараз не зацікавлений у закінченні війни – йому треба ослаблена Росія, яка буде його предметом торгу із Трампом. Путін же вважає, що його головний козир – посередництво в переговорах Китай – США, і саме це він продаватиме Трампу.

Я залишаюся поки при думці, що Путін зробить усе від себе залежне, щоб зірвати цей раунд переговорів. Окрім усього іншого, він вважає, що, "акуратно" зірвавши зараз, він не отримає наджорстких санкцій і Трамп змушений буде переключитися на іншу ціль.

Тут варто зазаначити: для введення наджорстких санкцій Трампу потрібно домовлятися із саудитами (монархіями Перської затоки) про збільшення видобутку нафти й переорієнтацію цієї нафти на Індію як головного партнера США в регіоні й одного з головних споживачів російської нафти зараз. Це можливо, але займе кілька місяців. А відтак Путін розуміє: він має час і може й далі займатися маніпуляціями".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 26 квітня. Який птах, за українським віруванням, принесе щастя на рік

субота, 26 квітень 2025, 7:05

26 квітня за новим стилем (9 травня за старим) вшановують єпископа Василя Амасійського і праведної діви Глафіри. За юліанським календарем сьогодні вшановують мученицю Фомаїду Єгипетську. ***. Святий Василь жив у IV столітті в місті Амасії (Мала Азія). ...

"Я хотів стати лікарем...": Полонений китаєць розповів, як потрапив до армії РФ

п’ятниця, 25 квітень 2025, 22:40

Китайський полонений розповів, як потрапив до російської армії та поділився, що в його взводі було лише кілька китайців. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на інтерв'ю полоненого китайця Ванга Гуанцзюна під час телемарафону. "Я так само...