
"Генерал Валерій Герасимов вперше публічно дякує Північній Кореї за допомогу військовими у війні з Україною. Він заявив, що корейські військові "надали значну допомогу в розгромі угруповання збройних сил України, що вклинилося [на Курщину]", - пише політолог Тарас Березовець на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Герасимов відзначив участь військовослужбовців Корейської Народної Демократичної Республіки відповідно до договору про всеосяжне стратегічне партнерство між Росією та КНДР. Також визнало участь у війні Центральне телеграфне агентство Північної Кореї (ЦТАК). Воно повідомило, що розгортання північнокорейських військ відбулося за "наказом" диктатора Кім Чен Ина відповідно до договору про взаємну оборону між Пхеньяном і Москвою.
Чому це відбулося зараз? Це - стратегія Путіна з підвищення ставок у переговорах з американцями і приниження Трампа. Логіка: "а що ти мені зробиш"? Плюс - це додатковий тиск на переговорах з метою вибити більші поступки. А якщо не вийде, зірвати переговори. У Трампа є вибір між посиленням тиску на Кремль через санкції і збільшення воєнної допомоги Києву або вихід з переговорів. І Трамп ближчий до другого варіанту".
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...