"Путіна заманювали у війну, спокушали легкодоступною і беззахисною Україною, брали "на слабо" і відкрито провокували - аби він все ж вліз у пастку", - Голобуцький

"Я ще до війни, минулої осені писав: Путіна заманювали у війну, спокушали легкодоступною і беззахисною Україною, брали "на слабо" і відкрито провокували - аби він все ж вліз в пастку. Так, ціною війни у нас вдома. Ціною наших життів і руйнувань. Але я це одразу оцінював як пастку для Росії", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"А ми так чи інакше змушені були би рано чи пізно виборювати свою державу в російського окупанта - здобутий безкровно суверенітет Києва в Москві дотепер сприймають тимчасовим і несправжнім, таким собі історичним анекдотом. І насправді нам пощастило, що ми вдало втрапили в ситуацію, коли інтереси Заходу збіглись з нашими і вони за нас вписались грошима, зброєю і технологіями. Ну і санкціями, звісно.
Так що це дійсно була, я би сказав, демонстративно розставлена пастка. Минуло трохи більше за півроку - і це визнають в агресора. Паблік "ополчєнца, письменника і воєнкора" Максима Фоміна ака "Владлен Татарский" з півмільйоном підписників сьогодні чітко формулював це.
--
"Запад декларирует открыто, что он ошибся, когда не добил Россию в 90-е, теперь не хочет её повторять. Это война за нашу жизнь!".
--
Ось вам і радикальний розворот: від "маленької переможної війни за 3 дні" - до "добивання Росії і війни за життя". А от не було чого спокушатись і запихати - добровільно і з бадьорою патріотичною піснею! - брудну лапу в пастку. В очевидну пастку.
Тепер лапу доведеться відгризати. І "відгризений Путін" навряд чи когось задовольнить, не дозволять на нього скинути всі гріхи, незважаючи на чимдалі масштабніші зусилля ФСБ з вибілювання "простих росіян".
Найпевніше, "відгризатимуться" території відновлених національних держав. Те, над чим працюють 8 років наші спецслужби і окремі ініціативні групи".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ми не розуміли, чому вони це роблять": Окупанти перед підривом Каховської ГЕС вивезли техніку - полковник СБУ

четвер, 8 червень 2023, 20:43

Російські окупанти за два дні до вибуху на Каховській ГЕС були попереджені про катастрофу своїм керівництвом. Тому росіяни відвели звідти техніку. Про це розповів секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, полк...

"Наземний транспорт в цій ситуації дешевше та безпечніше": Авіаційний експерт розповів, чи можливо відкрити аеропорт у Львові

четвер, 8 червень 2023, 20:00

Авіаційний експерт Богдан Долінце повідомив, що наземним транспортом може бути набагато швидше, дешевше та простіше організаційно проводити перевезення, ніж враховувати всі ризики пов’язані з авіаційними перевезеннями, передають Патріоти України. "Можн...