Путінський режим боїться, що ЗСУ вже можуть завдавати ударів по центрах прийняття рішень у Москві, - військовий експерт

Військовий експерт, експерт Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь вважає, що за злочини Путіна десятиліттями відповідатимуть усі росіяни. Таку думку він висловив в етері програми "Вердикт з Сергієм Руденком", передають Патріоти України.

"Інформаційно - психологічна операція з боку України покаже, що насправді війна вже у кожного росіянина на порозі, не треба думати, що хтось сховається. За злочини Путіна і його команди будуть відповідати всі росіяни. Усі росіяни будуть десятиліттями платити фінансово та відповідати морально за те, що зараз відбувається в Україні", - наголосив Самусь.

За словами військового експерта, росіяни запровадили заходи щодо захисту Кремля та центральних районів Москви, де розташовані центри прийняття рішень.

"У росіян є інформація, що Україна досягла успіхів зі створення відповідної зброї дальністю, що дозволяє завдавати удари по резиденціях, штаб-квартирах. Але Україна буде бити по військових об'єктах, які будуть знижувати військові можливості Росії, можливості російських військ проводити ракетні, авіаційні удари по території України. Хоча я не виключаю ударів по центрах прийняття рішень, якщо цього буде потребувати поточний момент", - додав Самусь.

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чорна мітка: що відбувається в оточенні Путіна

четвер, 23 березень 2023, 4:00

Чи відчувають у Кремлі загрозу палацового перевороту? Міжнародний кримінальний суд, видавши ордер на арешт російського президента, вручив Владіміру Путіну чорну мітку. Й водночас послав червоний сигнал представникам російської еліти — відсидітися не ви...

​Поговоримо за Куп'янський напрямок... - Машовець

четвер, 23 березень 2023, 2:00

1. Командування військ противника продовжує реалізацію ряда заходів, спрямованих на зміцнення рівня стійкості своєї системи оборони на Сватівському напрямку, а також суттєвому тактичному покращенню своїх позицій в світлі можливого переходу на цьому нап...