
Американська компанія Oshkosh Defense представила лінійку мобільних пускових установок. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт компанії.
Компанія показала сімейство багатоцільових автономних транспортних засобів на виставці AUSA 2025. У серію увійшов багатоцільовий автономний апарат (X-MAV) – пускова установка з можливістю автономного запуску, що працює з далекобійними боєприпасами. Уточнюється, що X-MAV може бути озброєний чотирма ракетами Tomahawk.
Середній багатоцільовий автономний апарат (M-MAV) має функції дистанційного керування та автоматизованого постачання. Машина оснащена сімейством боєприпасів реактивної системи залпового вогню. Легкий багатоцільовий автономний апарат (L-MAV) має модульну конструкцію. L-MAV можна використовувати для боротьби з безпілотними літальними апаратами і радіоелектронної боротьби.
Представник Oshkosh Defense Пет Вільямс підкреслив, що сімейство мобільних пускових установок розроблено на базі перевірених тактичних машин. «Армія чітко заявила про необхідність створення автономних, незалежних від цільового навантаження платформ, які вже готові», – зазначив він.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...