Путіну в будь-якому випадку ліпше до Китаю не їхати: Китай має тисячолітні традиції ритуального і культурного приниження негідного і високохудожньої демонстрації парії його місця, - Голобуцький

"До речі, цікавий нюанс щодо візиту Кім Чен Ина, котрий вже визнаний "натхненником солдатів СВО": в глобальному розумінні Росія продемонструвала всім, що переходить на дружбу з аутсайдерами цивілізованого світу. Нові союзи "супердержави" - з дрібними терористами, причому Кремль виступає слабшою і підпорядкованою стороною, умови диктують якраз парії", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Неймовірні дипломатичні успіхи Росії з БРІКС і його розширенням" - ті самі яйця, тільки в профіль. Крупніші країни мають найбільші торгові зв'язки з тими ж США. Але не проти витиснути з Росії щось корисне в обмін на прилюдну демонстрацію лояльності. Дрібніші і "нові" члени БРІКС просто нехитро доять Путіна на всілякі плюшки. Тобто, Росія і тут виступає використовуваним елементом, а не диктує свої інтереси.
І ось ці нюанси точно помітили глобальні нейтрали: араби і індійці. Що й визначило порядок денний саміту G20, де йшлось про інтереси серйозних гравців, а не Росії. Китай теж вже напевне скоригував власні найближчі плани відповідно до сповзання Росії в світовій ієрархії. Після того, як територію парії з такою зверхністю помітив Ин, Сі до візиту вже навряд опуститься. Та й запрошення Путіна на форум "Паси й шляхи" в жовтні можуть кулуарно скасувати.
Хоча за таких розкладів Путіну в будь-якому випадку ліпше до Китаю не їхати: Китай має тисячолітні традиції ритуального і культурного приниження негідного і високохудожньої демонстрації парії його місця. Дешевше буде хоч би й ковід зобразити (в Москві якраз знов дуже доречно починають запроваджувати масковий режим). Росіяни, звісно, навряд зрозуміють тонкощі китайської традиції принижень. Але інші насолоджуватимуться.
Але, повертаючись до візиту Ина і його поведінки під час візиту: те, що подібне стало можливим, дійсно не свідчить ні про що хороше для перспектив Росії загалом і Путіна зокрема. Реальне теперішнє місце Росії в глобальній геополітиці тепер, практично, визначене офіційно. І весь світ це засвідчив".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У ГУР Міноборони прокоментували випробування РФ ракети з ядерним двигуном "Буревісник"

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:55

У Росії, ймовірно, готуються до випробувань ракети з ядерним двигуном "Буревісник", про що, зокрема повідомили у The New York Times. У ГУР вважають, що це може бути черговою демонстрацією, яка орієнтована на російську цільову аудиторію. Про це в інтерв...

Теж втомилися: Британія поступово втрачає бажання підтримувати Україну, – The Guardian

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:43

Оскільки війні в Україні не видно кінця, політики та громадськість на Заході починають поступово втрачати бажання підтримувати українців чимось більше, ніж синьо-жовтими прапорами на вулицях європейських міст. Про це пише політичний оглядач британськог...