"Путин потерял первый "российский" город", - Іван Яковина (відео)

Щоб не псувати Путіну свято анексії 30 вересня, пропагандисти вигадали фальшивий наступ із деблокади Лиману. Тепер росіяни із жахом усвідомлюють, що в них вкрали надію на перемогу і 'фашисти топчат свящєнную руськую зємлю'.

20-та загальновійськова армія окупантів фактично припинила своє існування в Лимані. Російські підрозділи здаються в полон разом зі знаменами та технікою. Ті, хто намагаються врятуватися втечею, безжально розстрілюються ЗСУ, дороги буквально встелені дохлими окупантами, зазначають Патріоти України та пропонують із цього приводу вашій увазі сюжет журналіста Івана Яковини.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Токмацькому напрямку противник продовжує атакувати "во фланг" ударне угрупування українських військ - Машовець

середа, 4 жовтень 2023, 1:45

1. На Токмацькому напрямку командування противника продовжує свої спроби атакувати "во фланг" ударне угрупування українських військ І я розумію чому, адже цілком очевидно, що якщо воно спробує зупинити ці атаки - "неприємності" у смузі оборони його 42-...

"Долар вкотре зробив росіянам боляче", - Невзоров

середа, 4 жовтень 2023, 0:30

"Долар для Росії - як дзеркало Агріппи Неттесгеймського. Воно (за легендою алхіміків) - "бачило" справжній стан обличчя крізь шари макіяжу, гриму та будь-які маски", - пише російський публіцист Олександр Невзоров на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук"...