Питання розпаду Росії вирішують США та Китай, але вони поки що не знають, що з нею робити, - політолог

Внутрішні процеси розвалу країни-агресорки вже запущені. Однак глобально питання розпаду Росії наразі у руках великих держав, які поки не знають, що з нею робити. Зокрема це вирішатимуть Сполучені Штати та Китай. Таку думку висловив політолог Микола Давидюк, передають Патріоти України.

США та Китай не знають, що робити з Росією

За його словами, питання розпаду всередині країни вже вирішене. Ті, хто міг би захистити Росію від Путіна почали тікати за кордон, а ті, хто лишилися – їх він цілком влаштовує. Втім, окремо взяті республіки, як Дагестан, вже почали внутрішні процеси децентралізації.

Однак важливо, щоб відділення окремих держав від Росії було плавним та прогнозованим, оскільки лишається питання ядерної зброї. Так, США володіють усією інформацією щодо розташування ядерної зброї в країні-агресорці і їм необхідно, щоб розпад Росії був контрольованим.

"Тому питання розпаду вирішатимуть не в Росії – будуть приймати на рівні глобальних еліт, тому що для них важливе питання безпеки", – розповів політолог.

"Путін послабив Росію настільки, що вона вже розпадається. Її зараз просто підтримують по флангах великі держави, які не розуміють, що зараз з цим багажем робити", – зауважив Давидюк.

Так, великі держави не проти розділити Росію, наприклад, Китаю дуже подобається сировинна база країни-агресорки. Крім того, у Сполучених Штатів також є свої інтереси.

Джерело: 24 канал
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Омега" рулить: Під Авдіївкою окупанти втратили три танки, намагаючись атакувати позиції ЗСУ (відео)

вівторок, 21 березень 2023, 6:24

Бійці спецпідрозділу Нацгвардії "Омега" показали, як відбивали наступ ворога та знищили три російські танки.

Обкрадають двічі: Експортери продають зерно за безцінь, та ще й не повертають гроші в країну

вівторок, 21 березень 2023, 4:00

Де лишаються сотні мільйонів доларів за українське зерно. Мало того, що українська пшениця — найдешевша в світі, так ще й гроші від її продажу «осідають» не в Україні, позбавляючи державу частини податків і валютної виручки. Коли ви чуєте щось на кштал...