
У Челябінській області Росії п'яний машиніст спричинив аварію на залізниці – ввечері 12 лютого зіштовхнулись тепловоз та вантажний потяг. Машиніст порушив правила руху та проїхав на заборонний сигнал світлофора. Про це пише Baza, передають Патріоти України.
Відомо, що машиніст тепловоза – 46-річний Андрій – приїхав на зміну уже п'яним. Він умовив фельдшера, щоб замість нього медогляд пройшов його помічник, бо у нього нібито був підвищений тиск. У результаті фельдшер вніс записи до книги обліку та допустив чоловіків до зміни — сам Андрій продовжив пити алкоголь у кабіні тепловоза.
У результаті аварії з рейок зійшли 12 вагонів вантажного потяга та локомотив. Пізніше експертиза показала, що у крові чоловіка було 1,08 проміле алкоголю. Проте під час першої перевірки алкотестер показав 1,78 мг/л. Наразі його затримано.
Фельдшер уже написав заяву на звільнення. Під час розмови зі слідчими він пояснив, що не здогадувався, що машиніст міг бути напідпитку. Він зауважив, у нього великий досвід роботи і він обов'язково помітив би, якби Андрій був п'яний.

Наразі машиніста затримали, порушено кримінальну справу. Помічник машиніста і фельдшер поки що проходять як свідки. "Вжив 100 грам коньяку і повністю порушив посадову інструкцію", - прокоментував машиніст.
За словами 46-річного Андрія, він довірився помічникові та зі збільшенням швидкості зіткнувся з потягом. Машиніст не заперечує, що пив на роботі.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади вже палять машини ворога у глибокому тилу, котрий ще вчора був більш-менш безпечним для росіян. . Відео бойової роботи було оприлюднене 25 червня на каналі бригади...
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...