Раби у "золотій клітці": Екс-розвідник розповів, якими нелюдськими засобами "тримають у вузді" двійників Путіна

Двійників російського диктатора Володимира Путіна годують отрутою перед тим, як випускати у люди. Необхідно це для того, щоб тримати їх під контролем. Про це розповів офіцер КДБ, екс-розвідник РФ, публіцист Сергій Жирнов, зазначивши, що після всього двійникам видають протиотруту:

"Ви випускаєте Путіна на публіку, ви даєте йому отруту, яка подіє через дві години. І ви йому про це говорите. І через дві години ви йому даєте протиотруту. І він знає, що якщо він чогось не зробить, то йому не дадуть цю протиотруту, і він просто помре".

На питання, чи роблять зараз так в Росії, Жирнов відповів:

"А як ви можете ще тримати двійника? Ви уявляєте, двійник виходить на стадіон і каже: "Я сьогодні зрікаюся, я скоїв злочин, я закінчую війну, віддаю наказ про арешт Герасимова, Патрушева, Бортникова і так далі". І все. І що ви потім з цим будете робити? Або його при цьому вбивають... і це кінець".

Також Жирнов висловився, чи є двійники у Олександра Лукашенка: "По-моєму, ні. Я думаю, що він настільки недовірливий, настільки він впивається своєю особистою владою".

За словами експерта, Лукашенко подобається виступати, а ось Путін не любить цю справу: "І він ледачий".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Немає чарівної зброї, що дасть повну перевагу на полі бою, як і немає остаточної санкції, від якої російська економіка впаде", - Пекар

понеділок, 17 червень 2024, 17:30

"У дитячих казках головний герой здобуває чарівний меч, яким відрубує всі голови дракона, і на землі настає мир і щастя. Коли люди виростають, вони починають розуміти, що чарівного меча не буває. Не всі, десь 20–25% починають розуміти", - пише у своєму...

Мінус один - плюс один: Бійці ЗСУ затрофеїли російський танк-сарай та полонили його екіпаж (відео)

понеділок, 17 червень 2024, 13:47

Українські воїни захопили ворожий танк, обладнаний саморобним антидроновим захистом, та полонили його екіпаж. У мережі з'явився відеозапис, на якому боєць саме зв'язує руки одному із окупантів. На кадрах видно, що танк захоплений справним - бійці підня...