Раби у "золотій клітці": Екс-розвідник розповів, якими нелюдськими засобами "тримають у вузді" двійників Путіна

Двійників російського диктатора Володимира Путіна годують отрутою перед тим, як випускати у люди. Необхідно це для того, щоб тримати їх під контролем. Про це розповів офіцер КДБ, екс-розвідник РФ, публіцист Сергій Жирнов, зазначивши, що після всього двійникам видають протиотруту:

"Ви випускаєте Путіна на публіку, ви даєте йому отруту, яка подіє через дві години. І ви йому про це говорите. І через дві години ви йому даєте протиотруту. І він знає, що якщо він чогось не зробить, то йому не дадуть цю протиотруту, і він просто помре".

На питання, чи роблять зараз так в Росії, Жирнов відповів:

"А як ви можете ще тримати двійника? Ви уявляєте, двійник виходить на стадіон і каже: "Я сьогодні зрікаюся, я скоїв злочин, я закінчую війну, віддаю наказ про арешт Герасимова, Патрушева, Бортникова і так далі". І все. І що ви потім з цим будете робити? Або його при цьому вбивають... і це кінець".

Також Жирнов висловився, чи є двійники у Олександра Лукашенка: "По-моєму, ні. Я думаю, що він настільки недовірливий, настільки він впивається своєю особистою владою".

За словами експерта, Лукашенко подобається виступати, а ось Путін не любить цю справу: "І він ледачий".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...