Радниця Залужного розповіла правду про його характер

Серед радників Головнокомандувача українських Збройних Сил Валерія Залужного – волонтерка та голова благодійного фонду «Бон» Ореста Бріт. Вона познайомилася із Залужним ще в 2014 році, і тепер дружба переросла в спільну роботу. Про це Ореста Бріт розповіла в інтерв'ю білоруському виданню «Зеркало», передають Патріоти України.

Ореста Бріт розповідає, що познайомилася з Валерієм Залужним на спільних заходах. Знайомство переросло в дружбу через війну. «Ми всі допомагали один одному. Це спілкування формувалося протягом дев'яти років. Чому волонтерство не супроводжується конкуренцією? Тому що ми всі знаємо один одного протягом багатьох років. Мені 33 роки, і дев'ять з них я беру участь у бойових діях і допомагаю жертвам війни», – каже волонтерка.

За її словами, їх здружив Євромайдан. Вона додає, що в дружбі головну роль відіграють якості, а не посада людини: «Сьогодні головнокомандувач – Валерій Федорович, завтра – хтось інший. Але для мене велика честь бути поруч із цією гідною і порядною людиною. Професіоналом. Велика честь боротися пліч-о-пліч з ним за Україну».

Ореста Бріт також розповіла яким насправді є Головнокомандувач ЗСУ. «Це дуже глибока, освічена людина. Те, що він без зайвого пафосу, відкритий, душевний – це факт. Щира усмішка, статний чоловік, розумний і сильний – справжній головнокомандувач. Тут слова зайві – все видно по ньому. Яким його люди бачать, такий він і є насправді, і це надзвичайно цінно", – розповідає вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У ГУР Міноборони прокоментували випробування РФ ракети з ядерним двигуном "Буревісник"

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:55

У Росії, ймовірно, готуються до випробувань ракети з ядерним двигуном "Буревісник", про що, зокрема повідомили у The New York Times. У ГУР вважають, що це може бути черговою демонстрацією, яка орієнтована на російську цільову аудиторію. Про це в інтерв...

Теж втомилися: Британія поступово втрачає бажання підтримувати Україну, – The Guardian

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:43

Оскільки війні в Україні не видно кінця, політики та громадськість на Заході починають поступово втрачати бажання підтримувати українців чимось більше, ніж синьо-жовтими прапорами на вулицях європейських міст. Про це пише політичний оглядач британськог...