"Раніше було 19": Дмитро Гордон розповів, скільки у нього наразі квартир та де живуть його сини

Український журналіст і ведучий Дмитро Гордон в інтерв'ю проєкту НАОДИНЦІ зізнався, чим займаються його дорослі сини й де вони перебувають, передають Патріоти України.

«Три сини зараз за кордоном. Вони виїхали туди не після війни. Два сини живуть у США, один — громадянин США, він там народився, інший народився у Празі, живе у США. Вони американці, живуть там 10 чи 11 років. Один — прекрасний композитор, інший у бізнесі. Ще один син живе в Європі й теж поїхав не після війни. Він взагалі не годиться до служби в армії, якщо про це йдеться», — розповів журналіст.

У Гордона семеро дітей від трьох шлюбів: син Ростислав (від першої дружини Наталії), син Дмитро (від стосунків з жінкою, на ім'я Злата), син Лев і дочка Єлизавета (від другої дружини Олени). З третьою дружиною, журналісткою Олесею Бацман Гордон виховує трьох доньок — Санту, Алісу та Ліану.

Ведучий назвав кількість квартир, якими зараз володіє: «На момент, коли я був депутатом Київради й вийшов закон, що депутати мають складати декларації, я зробив це. У мене тоді було 19 квартир, але ще багато офісної та комерційної нерухомості. На сьогодні, розчарую вас, у мене сім квартир. Я продав більшість квартир і перевів гроші у комерційну нерухомість».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Про «відпустку Верховної Ради»

середа, 24 липень 2024, 8:04

«Слуги» бояться розголосу... Сьогодні відчув значення розхожої фрази про «іспанський сором» – коли сам нічого поганого не зробив, а за ситуацію і за інших соромно. Тому, дивлячись на зливу повідомлень у стрічці про «проклятих депутатів», вирішив усе ж...

Народні прикмети на 24 липня. Що можна і не можна робити на Бориса і Гліба Літніх

середа, 24 липень 2024, 7:05

24 липня за новим церковним календарем (6 серпня за старим) - день пам'яті святих князів Бориса і Гліба, які загинули від рук свого брата. У народі день прозвали Бориса і Гліба Літніх. За старим календарним стилем сьогодні день пам'яті княгині Ольги ....