
Нацгвардієць на позивний "Нео" разом із побратимом "Вєнєю", бійці бригади "Буревій", влаштували ворогам несподіваний "сюрприз" - вони ліквідували чотирьох окупантів прямо в їхньому окопі. Про це розповів голова Міністерства внутрішніх справ Ігор Клименко, передають Патріоти України.
"Вночі під час виконання бойового завдання вони мали дістатись до окопів свого підрозділу, які знаходилися досить близько від позицій ворога. Розуміючи це, за умов поганох видимості, їм вдалося пройти непоміченими майже впритул до окопів противника", - написав Клименко.
Бійці бригади "Буревій натрапили на позиції і впевнено спустились в окоп солдатів росіян. Четверо окупантів явно не очікували такої зухвалості. "Нео" відкрив вогонь на ураження. "Після цього вони повернулися до свого підрозділу і продовжили виконувати бойове завдання", - підсумував голова МВС.
Українські Карпати ховають безліч унікальних куточків, краса яких часто здається нереальною. Днями справжнім хітом у соціальних мережах став опис одного з таких маршрутів Чорногірським хребтом, зазначають Патріоти України. Про це розповіла користувачка...
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...