Раптово "завітали у гості": Бійці бригади "Буревій" влаштували окупантам смертельний "сюрприз"

Нацгвардієць на позивний "Нео" разом із побратимом "Вєнєю", бійці бригади "Буревій", влаштували ворогам несподіваний "сюрприз" - вони ліквідували чотирьох окупантів прямо в їхньому окопі. Про це розповів голова Міністерства внутрішніх справ Ігор Клименко, передають Патріоти України.

"Вночі під час виконання бойового завдання вони мали дістатись до окопів свого підрозділу, які знаходилися досить близько від позицій ворога. Розуміючи це, за умов поганох видимості, їм вдалося пройти непоміченими майже впритул до окопів противника", - написав Клименко.

Бійці бригади "Буревій натрапили на позиції і впевнено спустились в окоп солдатів росіян. Четверо окупантів явно не очікували такої зухвалості. "Нео" відкрив вогонь на ураження. "Після цього вони повернулися до свого підрозділу і продовжили виконувати бойове завдання", - підсумував голова МВС.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Московський почерк

п’ятниця, 23 лютий 2024, 7:15

За родом діяльності мушу розбиратися в сортах інформпродукту. Різного походження і свіжості. Так от. Те, що зараз несеться з Банкової – це тухлятина московського пошибу. Памʼятаючи, яку роль московські підмостки, а також персонажі штибу Портнова відігр...

Народні прикмети на 23 лютого. Дівчатам слід уникати суто жіночої компанії, щоб не залишитися самотньою

п’ятниця, 23 лютий 2024, 7:05

23 лютого за новим церковним календарем (8 березня за старим стилем) християни східного обряду згадують священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. У народі свято називається "Кислі дівки". . Полікарп народився і жив у I-II століттях, на територ...