
Нацгвардієць на позивний "Нео" разом із побратимом "Вєнєю", бійці бригади "Буревій", влаштували ворогам несподіваний "сюрприз" - вони ліквідували чотирьох окупантів прямо в їхньому окопі. Про це розповів голова Міністерства внутрішніх справ Ігор Клименко, передають Патріоти України.
"Вночі під час виконання бойового завдання вони мали дістатись до окопів свого підрозділу, які знаходилися досить близько від позицій ворога. Розуміючи це, за умов поганох видимості, їм вдалося пройти непоміченими майже впритул до окопів противника", - написав Клименко.
Бійці бригади "Буревій натрапили на позиції і впевнено спустились в окоп солдатів росіян. Четверо окупантів явно не очікували такої зухвалості. "Нео" відкрив вогонь на ураження. "Після цього вони повернулися до свого підрозділу і продовжили виконувати бойове завдання", - підсумував голова МВС.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...