
Нацгвардієць на позивний "Нео" разом із побратимом "Вєнєю", бійці бригади "Буревій", влаштували ворогам несподіваний "сюрприз" - вони ліквідували чотирьох окупантів прямо в їхньому окопі. Про це розповів голова Міністерства внутрішніх справ Ігор Клименко, передають Патріоти України.
"Вночі під час виконання бойового завдання вони мали дістатись до окопів свого підрозділу, які знаходилися досить близько від позицій ворога. Розуміючи це, за умов поганох видимості, їм вдалося пройти непоміченими майже впритул до окопів противника", - написав Клименко.
Бійці бригади "Буревій натрапили на позиції і впевнено спустились в окоп солдатів росіян. Четверо окупантів явно не очікували такої зухвалості. "Нео" відкрив вогонь на ураження. "Після цього вони повернулися до свого підрозділу і продовжили виконувати бойове завдання", - підсумував голова МВС.
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...