"Расовые проблемы станут причиной конца Америки", - політолог

Протести проти дискримінації в майбутньому обернуться несподіваними наслідками.

"Расизм в США это нерешаемая проблема. Точнее, после того как Америка посадила черных на вэлферы и разрешила им десятилетиями жить в гетто на пособиях, эта проблема уже нерешаема. И дело рано или поздно все равно закончится большой резней и гражданской войной", - пише політичний експерт Андрій Головачов у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:

"Процесс будет развиваться примерно следующим образом. Сейчас полицейские будут бояться даже подходить к чернокожим, не то что их задерживать. Это будет естественной реакцией полиции, после того, ЧТО они наслушалась в свой адрес и после того как чокнутые власти Америки повалились на колени и пустили сопли по рецидивисту-наркоману.

Как результат, чернокожие обнаглеют и статистика их преступлений начнёт угрожающе расти. Будет вал преступлений. Полиция не будет реагировать из принципа и правильно будет делать. Через 8-10 лет в обществе вырастет огромное раздражение и ненависть против черных.

Далее нужна будет только искра и начнётся резня. Все возьмутся за оружие. Сейчас это только были цветочки. Ягодки будут лет через 10. Это настолько очевидно".

Джерело: Главред
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ми не розуміли, чому вони це роблять": Окупанти перед підривом Каховської ГЕС вивезли техніку - полковник СБУ

четвер, 8 червень 2023, 20:43

Російські окупанти за два дні до вибуху на Каховській ГЕС були попереджені про катастрофу своїм керівництвом. Тому росіяни відвели звідти техніку. Про це розповів секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, полк...

"Наземний транспорт в цій ситуації дешевше та безпечніше": Авіаційний експерт розповів, чи можливо відкрити аеропорт у Львові

четвер, 8 червень 2023, 20:00

Авіаційний експерт Богдан Долінце повідомив, що наземним транспортом може бути набагато швидше, дешевше та простіше організаційно проводити перевезення, ніж враховувати всі ризики пов’язані з авіаційними перевезеннями, передають Патріоти України. "Можн...