У соціальних мережах з'явилося відео про те, як живуть росіяни в селищі поруч з космодромом Плесецьк: на опублікованих кадрах гине село, яке пов'язане із зовнішнім світом старою радянською вузькоколійною залізницею, яка в будь-який момент може вийти з ладу. Відео видання "Настоящее время" було опубліковано в соціальній мережі Twitter, передають Патріоти України.
Населений пункт розташований поруч з легендарним радянським космодромом Плесецьк, з якого забезпечується частина російських космічних програм, пов'язаних з військовою сферою.
При цьому жителі сусіднього села живуть в дуже важких умовах і позбавлені доступу до більшості благ цивілізації. У селищі більшість жителів похилого віку та люди похилого віку, які живуть в дерев'яних хатах на пенсію в 10 000 рублів. При цьому люди зізнаються, що російська держава просто забула про них.
"Неподалік від космодрому Плесецьк доживають свої дні колишні селища лісозаготовачів. Три рази в тиждень між ними курсує вузькоколійний поїзд. Для місцевих жителів це єдиний зв'язок із зовнішнім світом. Це їх дорога життя", - пишуть автори матеріалу.
В России объявили о "начале строительства самого мощного в мире атомного ледокола на дальневосточной верфи Звезда".
Неописуемая радость на лицах жителей поселков вблизи Плесецка! Теперь они смогут гордиться не только космодромом, но и ледоколом!pic.twitter.com/qyjVkxf8ve
— Մιtαuskαs (@A_Vit_) July 6, 2020
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...