Реалії скреп: У Криму показали, чим їх годують окупанти

Жителі зізналися, що з початком окупації півострова тут не тільки впав рівень життя, але і якість продукції.

Сьогодні в Криму купити якісну їжу, безпечну для здоров'я, проблематично. Як приклад, кримчани показали, що виявили в сосисках виробництва компанії "М'ясний двір". Знайдена записка просто "вбила" коментаторів. "Можна прочитати прямо під час їжі", - уїдливо прокоментувала блогер Роксолана today Крим, яка показала знімки, передають Патріоти України.Коментатори підкреслювали, що подібна продукція сьогодні в Криму далеко не рідкість. "Не хватає соусу з валежніка", "Хтось просить про допомогу", "Туалетний папір погано перемололи", "Ще вчора гавкали у ветеринара, он, навіть довідка є", "Візитка ветеринара ... ковбаса з собачок ???" - пишуть в обговореннях.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Дованговались: россиян и жителей ОРДЛО готовят к новому статусу", - Степова

середа, 12 серпень 2020, 0:10

Про свої досягнення в новинах в країні росіяни говорять мало, ретельно зважуючи і просіюючи центральноканальні новини. Тому перли типу "Вологодська область вийшла в лідери РФ по вошам" можна прочитати виключно на місцевих сайтах. Про це у своєму блозі ...