Реальні дані: У Києві робітники отримують більше, ніж у Москві, - підприємець (фотодокази)

Бізнесмен звертає увагу на те, що реальна зарплата в Києві значно вища, ніж у Москві. Адже життя в столиці РФ – вартість продуктів, оренда житла, проїзд у громадському транспорті – "місцями вдвічі вище".

Робітники та представники торгівлі в Києві заробляють більше, ніж у Москві. І йдеться не про офіційні, а реальні дані, засновані на оголошеннях на сайтах із пошуку роботи, повідомляють Патріоти України.

Такими спостереженнями у себе в Facebook поділився підприємець Роман Пелех, опублікувавши відповідні скриншоти. Згідно з ними, гіпсокартонник у Києві отримує до 2 200 доларів/місяць (близько 60 тис. грн), а в Москві – 1 300 доларів/місяць (близько 34 тис. грн).

Пропонована зарплата гіпсокартонникам у Києві

Пропонована зарплата гіпсокартонникам у Москві

Значне відставання від Києва Москва продемонструвала і в оплаті інших спеціальностей. Так, електромонтер отримує:

 • у Києві – до 875 доларів/місяць (23 тис. грн);
 • у Москві – 640 доларів/місяць (близько 17 тис. грн).
Пропонована зарплата електромонтерам у Києві
Пропонована зарплата електромонтерам у Москві

Зарплата продавця-касира:

 • у Києві – до 760 доларів/місяць (близько 20 тис. грн);
 • у Москві – до 600 доларів/місяць (близько 16 тис. грн).
Пропонована зарплата продавцям-касирам у Києві
Пропонована зарплата продавцям-касирам у Москві

Пелех звертає увагу на те, що реальна зарплата в Києві значно вища, ніж у Москві. Адже життя в столиці РФ – вартість продуктів, оренда житла, проїзд у громадському транспорті – "місцями вдвічі вище".

Робітники та представники торгівлі в Києві заробляють більше, ніж у Москві

Хто в Україні отримує найбільше

В Україні найвищу зарплату пропонують C ++ програмістам (створення програмних продуктів) – у середньому 70 тис. грн. Серед найпопулярніших професій – менеджери з продажу, продавці та водії. Так, до ТОП-10 найпопулярніших професій увійшли:

 • менеджер із продажу – 19 тис. грн;
 • продавець-консультант – 11,3 тис. грн;
 • водій – 17,5 тис. грн;
 • адміністратор – 12,5 тис. грн;
 • кухар – 14 тис. грн;
 • бухгалтер – 15 тис. грн;
 • докер – 12 тис. грн;
 • менеджер з роботи з клієнтами – 16 тис. грн;
 • директор – 22,5 тис. грн;
 • офіс-менеджер – 12,5 тис. грн.

Найвищу зарплату в країні пропонують у Києві – 17,5 тис. грн. Після столиці йдуть Дніпро (15 тис. грн), Одеса (15 тис. грн), Харків (14 тис. грн), Львів (13,5 тис. грн) та Запоріжжя (12 тис. Грн).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"З приводу постачання західного озброєння та військової техніки до України", - Машовець

понеділок, 4 липень 2022, 16:52

А також, чому бункерний довбойоб поспішає "всадити" Україну за "стіл перемовин" шляхом нанесення поразки ЗСУ... до осені. Всі ці волання наших не дуже обізнанних громадян на тему "сцикливий Захід не дає нам зброю (мало дає), бо сциться спровокувати Пут...

Росіянам приготуватися: "Одного удара по Белгороду для создания всеобщей истерии Путину явно не достаточно, поэтому будут и другие взрывы домов", - Геращенко

понеділок, 4 липень 2022, 10:28

"утин решил тряхнуть стариной и дал приказ нанести удар по жилому массиву в Белгороде, так же как 20 лет назад им были отданы приказы ФСБ взорвать жилые дома в Москве и Волгодонске, чтобы использовать это, как повод для реванша в чеченских войнах", - п...