Рейтинг Forbes: цього разу без наших

У рейтинг 2 тис. Найбільших публічних компаній за версією Forbes не потрапила жодна українська компанія.

Фото: Форбс«Найбільші публічні компанії світу процвітали в минулому році, незважаючи на коливання між невизначеністю ринку і волатильністю, відмічені несподіваними політичними подіями», - повідомляють Патріоти України з посиланням на Forbes.

Згідно з інформацією видання, список в цілому значно «дорожче» в порівнянні з попереднім роком, при цьому сукупна ринкова капіталізація зросла на 10%.

Незважаючи на уповільнення зростання ВВП, Китай і США, чиї компанії складають понад 40% від цього списку, продовжують домінувати в списку найбільших фінансових гігантів.

Так, в першу десятку потрапили китайські ICBC, China Construction Bank, Agricultural Bank of China, Bank of China, американські Berkshire Hathaway, JPMorgan Chase, Wells Fargo, Bank of America, Apple. Замикає десятку японська Toyota Motor.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...