"Репутації Зеленського вже нічого не загрожує. Гібрид тупуватого infant terrible з бароном Мюнхгаузеном не зможе ще більше шокувати Захід", - Карл Волох

Шостий президент підтвердив міжнародну репутацію, що з ним небезпечно мати справу. І це не комплемент, а вирок

Політикум США лобісти України, Більй дім та Джо Байден вважають себе ображеними і зрадженими через «фокуси» Зеленського та його команди щодо викривлення погодженого з держдепом прес-релізу телефонної розмови президентів двох держав. Так стверджує ряд авторитетних ЗМІ, зазначають Патріоти України. Ось як ситуацію змальовую відомий міжнародник Карл Волох.

«Якщо навіть Байден забув абсолютно ганебну розмову Зеленського з Трампом, його «заглядання в очі» Путіну, скандали з Богданом, Єрмаком, Коломойським, вагнергейт чи неймовірно далекі від дипломатії зауваження на адресу стратегічних партнерів, а також хворобливе переслідування політичних опонентів, однієї історії з брехнею на сайті про недавню телефонну розмову вистачило б, аби до клубу відповідальних цивілізованих лідерів нинішнього президента України не включити ніколи.

З іншого боку, у такому становищі є й свої плюси: схоже, що репутації Зеленського вже нічого не загрожує. Цей гібрид тупуватого infant terrible з бароном Мюнхгаузеном навряд чи зможе когось іще більше шокувати на Заході.»
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...

"Членство Украины в НАТО стало куда реальнее. Все благодаря выходкам России", - політолог Кочетков

четвер, 24 червень 2021, 12:59

"Я о той ситуации, что в РФ называют инцидентом с британским эсминцем «Дефендер», а в Британии в ответ недоуменно крутят головой, намекая, что если в брехливые пропагандисты записалось уже и российское Минобороны, то это точно загнивающая держава. Собс...