Революційне рішення порвало 350-річні московські скрепи: Православна церква України спромоглася знову розлютити Кремль, - Сергій Фурса

Те, що з 1 вересня Українська Церква діятиме в унісон з більшістю помісних Церков-сестер, котрим протиставляє себе "Третій Рим", доводить Москву до сказу

Відомий блогер Сергій Фурса аналізує наслідки переходу православної України на коректний ккалендар, за прикладом Вселенської патріархії і більшості Церков-сестер

"В Росії палає через те, що українська православна церква перейшла на нормальний календар.

Ну натурально палає. Навіть вусатий рот Путіна, Пєсков, назвав це вакханалією.

Ще одне підтвердження, що то було вірне рішення.

Але ж який парадокс.

Російська церква живе по застарілому календарю. Який показує не правильний час. Ну вот тупо неправильний і вони самі про це знають. Це як носити годинник, який показує не вірний час.

Це ж не про ідеологію. Це про математику. Математика у будь-якій частині світу, навіть у Сибіру, залишається математикою. І математика каже, що весь світ живе по правильному, точному календарю. А «руський релігійний мир» – по неправильному. І коли хтось каже «Ну ні, ми не будемо більше вдавати, що Земля пласка», здіймають галас і кричать, що то всесвітня зрада. Не хочуть відпускати Україну із свого задзеркалля.

Парадокс. Ще до перевороту 1917 року вся російська імперія жила у цьому «іншому світі». Зі своїм календарем. В Парижі вже було 1 січня, а в Петербурзі ще середина грудня. І більшовики перевели світський годинник, але не потурбувались про церковний.

Але от та сама російська церква вперлась, як барани, і не визнає помилковості. Каже, напевно, що то у всьому світі час минає не так, як у Росії. Бо Росія ж окрема цивілізація. І там інший плин часу. В принципі, ми це бачимо. Вони постійно повертаються у часі назад. Хочуть повернути минуле.

І, напевно, просто не можуть визнати, що Захід і тут правий. Не можуть визнати, що 2+2=4. Ну бо так кажуть на клятому Заході. Де, як нещодавно заявив голова російської розвідки Наришкін (той, у кого колінки тряслися) – «В своей гордыне западные тоталитарно-либеральные режимы во главе с Соединенными Штатами в последнее время зашли так далеко, что покушаются на само человеческое естество. Де-факто они хотят уничтожить в человеке все человеческое, превратить его из свободного существа в полностью управляемую трансгуманистическую химеру». От реально так і заявив голова розвідки. А він же має точно знати. Розвідка ж.

Коротше, хто визнає математику і буде святкувати Різдво 25 грудня, той вже став на шлях перетворення на керовану трансгуманічну хімеру. Щоб воно таке не було.

Чому вони включили хейт? Бо церква для них то зброя. Як і мова. І вони розуміють, що коли українці будуть святкувати релігійні свята у нормальні дати, разом з усім світом, то це ще більше зменшить вплив Росії в Україні. Тому вони що сили опирались появі української православної церкви. Тому зараз верещать від безсилля, бачу чи, як втрачають вплив московські попи в Україні і як нова українська церква швидко мігрує на Захід. І буде формувати нові звички для українців. Це довга історія. Це не історія одного-двох років. Але це буде працювати.

Церква то російська зброя. Російська культура і мова то також російська зброя. Бо змушує споживати російську інформацію. З російського інформаційного поля. З російськими наративами. Де навіть противники Путіна, виїхавши з Росії, впевнені, що Патріоту капець і кинджали збити неможливо. Ну бо тупо неможливо. І росіяни то знають. І знають, що навіть така формальна річ, як перехід на нормальний календар, ще далі віддаляє українців від російського світу. І наближає до цивілізації. І від цього у них палає."


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Які "здобні" стегна!": Ані Лорак жорстко висміяли через зміни у фігурі (фото)

неділя, 28 травень 2023, 18:15

Опальна співачка Ані Лорак, яка мовчить про війну, стала об'єктом насмішок. ЗМІ країни-агресорки активно обговорюють фігуру артистки і називають її "роздобрілою". Так, все почалося з того, що Лорак опублікувала на своїй сторінці в Instagram нові фото, ...

Ошатна хата з квітами під вікнами

неділя, 28 травень 2023, 17:42

Як ми розшукували журналістського побратима... Ця історія особливо хвилювала мене понад рік тому, коли проклята війна з усіма домашніми враз нас було вимела зі столиці подалі від вибухів і нічних атак ’’шахедів’’ аж на Волинь, під польський кордон, ко...